Survivor Ekstra 27 Haziran Semih Neden Yok? Programdan Ayrıldı Mı?

Survivor Ekstra 27 Haziran Semih Neden Yok? Programdan Ayrıldı Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Survivor 2018 29 haziran Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılacak olan çeyrek final bu akşam yaşanan talihsiz bir olay nedeniyle geç olarak yayınlandı.  Survivor ekibinde çalışan Alper Baycın’ın Dominic’te saldırganlar tarafından öldürülmesi hem Survivor 29 haziran canlı yayının iptaline hem de Survivor Ekstra’nın yayınlanmamasına karar verildi.

Semih Öztürk Kıbrıs’ta olduğu için Survivor Ekstra’da yorumcu olarak yer almayacak. Survivor Panorama programında yarın gündüz saatlerinde kendisini izleyebilirsiniz. Yayınlar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yapılıyor. 

Semih yorumcu olarak Kuzey Kıbrıs Cumhuriyetinde izleyenlerle buluşuyor. Yarın Survivor için tarihi bir gün kimin şampiyon olacağı belirlenecek. Bilindiği üzere yarı finale çıkan isimler Adem ve Nagihan oldu.

Survivor Ekstra sunucu ve yorumcularından Semih Öztürk; 27 haziran çarşamba gecesi yayınlanan bölümde yer almadı. İzleyenler Semih neden yok? Semih Survivor Ekstra programından ayrıldı mı sorularına yanıt aradı.

Semih Öztürk’ün yerine bu gece İhsan Tarkan yorumlarıyla programda yer aldı. Semih yerine İhsan’ın yer alması akıllara Semih programdan ayrıldı mı sorularını getirdi. Programın bitmesine son 3 gün kala Semih Öztürk’ün kişisel işlerinden ötürü programda yer almayacağını öğrendik. Semih Öztürk son iki gün daha yayınlanacak olan Survivor Ekstra programlarında yer almayacak.

Survivor 2018 yarışmasında yaşananların kritiğinin yapıldığı programın renkli ve fikirlerine önem verilen ismin programda yer almaması takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı. Özellikle Murat Özarı ile yaşadıkları tartışmalar ve atışmalar izleyenlerin oldukça ilgisini çekiyordu.

Etiketler: survivor ekstra 27 haziran semih neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL