Survivor Ekstra Ezgi Neden Yok? Programdan Ayrıldı Mı?

Survivor Ekstra Ezgi Neden Yok? Programdan Ayrıldı Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ekranların en çok izlenen değerlendirme programlarından Survivor Ekstra programında 2 gecedir yer almayan Ezgi Avcı takipçilerini meraklandırdı. Programın izleyenleri Ezgi Avı neden yok? Nerede? Programdan ayrıldı mı gibi sorulara yanıt aradı.

Ezgi Avcı iki gün boyunca Survivor Ekstra programında yer almayacak. Program Murat ve Semih ile birlikte yürütülecek. Ezgi Avcı’nın programdaki yokluğu herkes tarafından hissedildi. Hem güzelliği hem de tarafsız sunuculuğu ile herkesin sevdiği ve beğendiği bir isim.

Ezgi Avcı programda 2 gün boyunca olmayacağını daha önce açıklamıştı. Kişisel işleri olduğu için bir süre ekranlarda yer almayacak. Çarşamba gecesi tekrar Survivor Ekstra programında sunuculuk ve moderatörlük görevine geri dönecek.

Güzel ve başarılı sunucunun sosyal medya hesabı da takipçileri tarafından yoğun olarak soru yağmuruna tutuldu. Programda neden olmadığı neden yayına çıkmadığı ve programdan ayrılıp ayrılmadığı yoğun olarak sorgulanıyor. Survivor 2016 yarışmacısı olan Ezgi sunuculuğuyla da büyük beğeni topladı.

Ekranlara çok yakışan Ezgi Avcı bu konuda geleceği olan parlak bir isim. Umarız en kısa zamanda Survivor Ekstra koltuğundaki yerini alır.

Etiketler: survivor ekstra 23 mayıs ezgi neden yok survivor ekstra ezgi neden yok survivor ekstra ezgi programdan neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL