Survivor Ersin’i ve Yarışmacıları Gözyaşlarına Boğan Haber Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Survivor 2020 Ersin’e Acı Haber Nasıl Verildi? Ersin’i ve Yarışmacıları Gözyaşlarına Boğan Haber Ne? Tv8 ekranlarında yayın serüvenine hız kesmeden devam eden yarışma programı Survivor’da sular durulmuyor. Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinden sonra eleme oylaması için konseye giden Gönüllüler takımı karışmıştı.

Oylamadan elenmesi için Berkan’ın isminin çıkmasının ardından Gönüllüler takımındaki yarışmacılar birbir eteğindeki taşları dökmeye başladı. Berkan oylamada isminin çıktığına çok şaşırdığını söylemişti. Bunun üzerine söz alan Evrim ise Berkan’ı çok samimiyetsiz bulduğunu, Berkan’ın herkese mavi boncuk dağıttığını savundu.

Evrim’in bu sözleri üzerine ise Nisa “Evrim kendinden bahsediyor sanki” dedi. Nisa Evrim’de bana karşı samimiyetsiz davranıyor çıkışı yaptı. Son bombayı ise Evrim Nisa’yı kıskanıyor diyen Berkan patlattı. Yarışmacıları gözyaşlarına boğan olay ne?

Ersin çok sevdiği köpeği Mess’in öldüğünü öğreniyor mu? Dokunulmazlık oyunun ilk ayağından sonraki konseyde Gönüllüler takımında yaşanan gerginliklerin yankısı devam ederken, Acun Ilıcalı’nın yarışmacılara verdiği bir haber konseyi gözyaşlarına boğdu.

Haftalar önce Ersin’in çok sevdiği oğlum dediği Pekinez cinsi köpeği Mess ölmüştü. Bu haber adada zor bir süreçten geçen Ersin’e psikolojisini etkilememesi açısından söylenmemişti. Ersin hala köpeği Mess’i yaşıyor biliyor ve köpeğine olan sevgi ve özlemini Survivor’da dile getirmeye devam ediyor.

Bütün yarışmacılarda izleyenlerde Ersin’in köpeği Mess’e ne kadar düşkün ve bağlı olduğunu biliyor. Dokunulmazlığın ikinci ayağından sonra gidilen konseyde Acun Ilıcalı “bu akşam Survivor tarihinde unutulmaz akşamlardan biri olacak. Şimdi sizlere bir haber vermem gerekiyor” diyor.

Acun Ilıcalı’nın o haberi vermesinin ardından yarışmacılar gözyaşlarına boğuluyor. Gönüllüler takımından Evrim ve Cemal Can’ında içlerini çekerek ağladığı görülüyor. Ünlüler takımından Ersin’i de gözyaşlarına boğan o haberde Ersin’e acı haberin verildiğini düşünüyoruz. Ersin oğlum dediği köpeği Mess’in öldüğünü artık öğreniyor.

Etiketler: Survivor ersin neden agladi Survivor ersinin kopegi neden öldü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL