Survivor Extra Sunucu ve Yorumcuları Kim? Program Formatı (Survivor 2018)

Survivor Extra Sunucu ve Yorumcuları Kim? Program Formatı (Survivor 2018)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tv 8 ve tv 8,5 ekranlarında yayınlanan Survivor Extra tüm hızıyla devam ederken program formatı ve sunucuları da merak konusu oldu. Geçen seneye göre sunucu ve yorumcularda bir takım değişikliğe gidilmiş İhsan Tarkan yerine Murat Özarı, Esra Eron yerine ise Ezgi Avcı sunucu olarak getirildi. Furkan Dede ve Kemal Özcanlı ise yeni sezonda devam eden isimler oldu. Program Survivor’un bitiminden hemen sonra TV 8 ve 8,5 aynı anda ekranlara geliyor. Survivor Extra’da o gün oynanan oyunlar sıcağı sıcağına yorumlanıyor, değerlendiriliyor ve yarışmacılar hakkında görüşler dile getiriliyor. Peki Survivor Extra sunucu ve yorumcuları kimdir? Kariyerleri hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor Extra Sunucu ve Yorumcuları Kim?

Survivor Extra Ezgi Avcı Kimdir?

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen sunucu profesyonel voleybolcudur. Amerika’da İşletme üzerine eğitim alan Ezgi Avcı 9 yıl kadar Eczacıbaşı’nda voleybol oynadı. 1.73 cm boyunda olan Ezgi Avcı 2013 Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda 3. oldu. Ezgi Avcı 2016 yılında Survivor’a katılmıştır. TV 8 ekranlarında Magazin 8 isimli programında sunuculuğunu yapana güzel oyuncu Cengiz Abazoğlu ile birlikte yine TV 8’de yayınlanan moda programı Ne Giysem Yakışır’ı sundu. Ezgi Avcı sunuculuğunun yanında dizilerde de rol aldı. Son olarak Star ekranlarının sevilen dizisi Kiralık Aşk’ta Işıl karakterini canlandırdı.

Survivor Extra Murat Özarı Kimdir?

İstanbul’da dünyaya gelen yorumcu Murat Özarı, Galatasaray ve Milli Takımın efsane futbolcularından olan Coşkun Özarı’nın oğludur. Tv 8 ekranlarında yayınlanan Bay Tahmin programını Fikret Engin ile birlikte sunmaktadır. Babası Coşkun Özarı 1931 yılında dünyaya gelmiş ve 80 yaşında vefat etmiştir.

[mavitext]Survivor Panaroma Sunucuları ve Y0rumcuları Kim? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor Extra Furkan Dede Kimdir?

1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen sunucu ve yorumcu olan Furkan Dede, ilk olarak Var Mısın Yok Musun programı ile ekranlara geldi. Bu yarışmada 100.000 bin liralık ödülü kazanan Furkan Dede 2010 yılında Survivor’a dahil oldu. Furkan Dede 2013 yılından itibaren TV 8 ekranlarında yayınlanan Oynat Bakalım isimli komik video programını sundu. Ayrıca Survivor Extra’nın sunucularındandır.

Survivor Extra Kemal Özcanlı Kimdir?

1966 yılında dünyaya gelen Kemal Özcanlı koyu bir Galatasaray taraftarıdır. Bu yüzden düğününe bile geç kaldığı söylenmektedir. Kemal Özcanlı bir gün Fenerbahçe ve Galatasaray maçını izlerken Fenerbahçe’nin ilk yarıda 3 gol atması neticesinde maçı bırakıp eve gitmiş. Evde kapıyı kimse açmayınca yan komşunun balkonunda eve girmiş ve eşi ile çocuğu soba gazından zehirlenmek üzerelermiş bu yüzden Fenerbahçe’ye ailesinin hayatı dolayısıyla borçlu olduğunu anlatmıştır. Kemal Özcanlı, 2007 yılında Var mısın Yok musun yarışmasında 125 bin lira kazanmıştır. Survivor’a da katılmıştır.

[saritext]Survivor 2018 Yeni Kurallar Neler? Tıklayınız![/saritext]

Acun Ilıcalı Survivor Extra Videosu

Etiketler: survivor ekstra 2018 sunucuları survivor extra sunucuları kimdir survivor extra yorumcuları kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL