Survivor Hakan Ve Ümit Karan Neden Kavga Etti?

Survivor Hakan Ve Ümit Karan Neden Kavga Etti?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor’da bir dönemin daha sonuna gelirken yarışmacıların artık hiç bir şeye tahammülü kalmadı. En ufak bir söz büyük kavganın fitilini ateşleyebiliyor. 24 mayıs oynanan ödül oyununda Ümit Karan ve Hakan arasında yaşanan tartışma bunun bir örneği. Survivor Ümit Karan ve Hakan neden kavga etti? 

Ümit Karan’ın parkura çıktığı sırada Hakan oyun sırasında yaşanan yanlış bir hareketle ilgili yorumda bulundu. Ümit Karan’da Hakan’a bu konuyla ilgili bir sert bir söz söyledi. Hakan doğruları konuştuklarını söyledi. Oldukça sinirli ve yorgun görünen Ümit Karan zaten yanlış olduğunu kabul ettiklerini itiraz etmediklerini sert bir şekilde söyledi Hakan’a. Ve bunun üzerine Hakan gidip neden fısıldıyorsun o zaman dedi. Ve Ümit Karan, Hakan’ı kızdıracak bir şekilde “sen he böyle misin” dedi? Ve daha da ileri giderek elindeki topu Hakan’a doğru fırlattı.

Hem topu atan hem de Hakan’a doğru  hızla yürüyen Ümit Karan benim seninle bir alakam yok diyerek bağırdı. Ümit Karan ve Hakan arasındaki kavga daha fazla büyümeden takım arkadaşları tarafından durduruldu. Son zamanlarda Ünlüler ve gönüllüler arasındaki kavgalar artarken takımların kendi içlerinde de sürtüşmeler devam ediyor. Ümit Karan’ın bu sinirini oyunu kaybetmesine bağlıyoruz.

Nagihan son eleme haftasından itibaren Anıl’a olan kırgınlığını her fırsatta dile getiriyor. Fakat Ümit Karan oldukça sinirli bir yarışmacı eğer üzerine gidilirse sonuç diskalifiye olmaya kadar gidebilir.

 

Etiketler: ümit karan ve hakan neden kavga etti ümit karan ve hakan neden tartıştı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL