Survivor Hakan’ın Eşi Gizem Hamile Mi? Hakan Neden Ağladı?

Survivor Hakan’ın Eşi Gizem Hamile Mi? Hakan Neden Ağladı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’in gönüllüler takımında yer alan yarışmanın başarılı isimlerinden Hakan’ın İstanbul ödülünde öğrendiği sürpriz ne? Hakan mutluluk gözyaşlarına nasıl hakim olamadı? Survivor Hakan’ın eşi Gizem hamile mi?

Geçtiğimiz hafta perşembe ve cuma günleri gönüllüler ve ünlüler takımı İstanbul ödülü için karşı karşıya geldiler. Ve iki takım da bu tarihi ödülü kazanmak için varını yoğunu ortaya koydu. Üst üste oynanan iki oyunu da finale bırakmadan kazanan takım gönüllüler oldu.

Ve gönüllüler takımı bu hafta Dominic’ten İstanbul’a geçtiler. Bir buçuk günlerini İstanbul’da sevdikleriyle beraber istedikleri gibi geçirdiler. Damla ailesi ve arkadaşlarıyla, Anıl ailesiyle, Nagihan ise sevgilisi ve kızıyla doyasıya bir gün geçirdi. Yarışmacılar için adeta güç depolaması oldu.

Fakat gönüllüler takımından Hakan hayatının en mutlu haberini aldı. Yaklaşık 4 aydır ailesinden  ayrı olan ve onlardan haber alamayan Hakan eşi Gizem’in hamile olduğunu öğrendi. Hakan aldığı haber karşısında göz yaşlarına hakim olamadı. Büyük bir mutluluk yaşayan Hakan için muhteşem bir ödül oldu.

Fakat tam da büyük oylamanın olduğu şu dönemde tüm bunların fragmanda verilmesi Acun Ilıcalı’nın tarafsızlık etiğine uymadığı yönde eleştiler almasına neden oldu. Sosyal medyadan  programın takipçileri gönüllüler için daha fazla ne yapabilirdiniz gibi yorumlarda bulundular.

Yarışmanın başarılı isimlerinden Hakan Hatipoğlu’nun İstanbul’da aldığı bu güzel haber ardından yarışmalara daha motive daha güçlü çıkmasına neden olacak.

Etiketler: hakan'ın eşi gizem hamile mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL