Survivor Hilmicem’e Emanet (Hediye) Gönderen Kim? Neden Gönderdi?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 15 haziran ödül oyunu öncesinde programın sunucusu Alp Kırşan Hilmicem’e bir emanet gönderildiğini söyledi. Ve çıkardığı mavi renkli bandanayı Hilmicem’e verdi. Peki Hilmicem’e emanet (hediye gönderen kim? Neden gönderdi?

Bir kaç hafta önce Acun Ilıcalı Yunanistan Survivor yarışmacılarından Rodanthi’nin Hilmicem’den hoşlandığını açıklamıştı. Bunun üzerine uzun süre Rodanthi kim sorusunu araştırdık ve Yunan yarışmacı hakkında detaylı bilgiler elde ettik. 15 haziran cuma akşamı yayınlanan bölümde Alp Kırşan Hilmicem’e Rodanthi’den bir emanet geldiğini söyledi. takımlarının sembolü olan mavi renkli bandanayı Hilmicem’e verdi.

Rodanthi’nin Hilmicem’e böyle bir hediye gönderme sebebi ise yarışmadan elenmesi. Rodanthi Yunanistan Survivor’a veda etti. Veda etmeden önce Hilmicem’le tekrar görüşme fırsatı yakalayamadığı için ona bandanasını hediye olarak gönderdi. Hilmicem bandanayı alırken oldukça keyifli görünüyordu.

Geçtiğimiz günlerde Luis Fonsi konseri için gönüllüler ve ünlüler takımı parkurda mücadele vermişti. Ve aynı konsere Yunanistan  Survivor yarışmacıları da gelecekti. Fakat gönüllüler takımı oyunu kaybettikleri için Hilmicem Rodanthi ile görüşme fırsatını kaçırmıştı.

 

Etiketler: hilmiceme haber gönderen kim rodanthi hilmiceme ne göderdi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL