Survivor Kader – Ecem Neden Kavga Ettiler, Kim Haklı? Yorum Sayfası!

Survivor Kader – Ecem Neden Kavga Ettiler, Kim Haklı? Yorum Sayfası!

Yazar: Emre Survivor

Evet bir Survivor dokunulmazlık oyunu daha geride kaldı. 9 Şubat cumartesi günkü dokunulmazlığı kaybeden takım Türkiye oldu. 10-8 Yunanlılar ilk dokunulmazlık oyununu kazanmış oldu. Ancak bu kayıp takımda da çatlaklara yol açtı. Sinirlet gerildi, moreller bozuldu ve tartışmalar da başladı. Kader – Ecem kavgasında kim haklı? Neden kavga ettiler?

Kader ve Ecem arasındaki kavgaya sosyal medyadan takipçiler nasıl bakıyorlar. Hemen kısaca sosyal medya yorumlarına bir göz atalım. İşte sosyal medya yorumları; Soru: Kader&Ecem Tartışmasın Da Kimin Tarafındasınız? Neden?

1-“Kaderin tarafındayim çünkü kizi disliyolar üstüne gidip otekilestiriyorlar o yuzden hircinlasiyor sakin konusanla skain konusuyo kiz bunlar kasitli hareketler ”

2-“Ecem yani hem derdini güzelce,edeplice anlatiyor hem de suclamadan önce anlamaya calisiyor.bence kaderde eforda 1.olmasinin verdigi bi özgüven bi kibir var ve birkac oyun alinca bunu cok belli etmeye basladi.ben olmasam oyun alan yok demen icin bunun altini doldurman lazim.baskalarinin seni cektigi salincak oyununda aldigin sayilarla bunu destekleyemezsin.bence kader kendi kendine ediyor.Ben Ecemi hakli buluyorum”

3-“Ecem haklı çünkü kader kendini oranın en iyisi zannediyor farkında değil sanırım oranın en güçsüz kızı hep onu seçiyor onu zayıf halka olarak görüyor yunan takımı. o agiz hareketleri de çok tahrik edici”

4-“Ecem onaran tarafındayım..Kader gerçekten sıktı ya bu ne ego kadercim..bi kaç sayı almışsın oda şansa yahu kendine gel fazla havalanma yarln dokunulmazlığı kayb edelim zaten Kader Büşra Melisa potada olacak..çünkü artik kafalarında belirlemişler 3 güçlü kızı Seda Ecem Sude..kalan 3 lüden kim giderse fayda kafasındalar..muhtemelen Melisa gider”

Etiketler: survivor ecem ve kader neden kavga ettiler survivor edem kader kim haklı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL