Survivor Kader Karakaya Kimdir? Sevgilisi kim? Nereli? İnstagram adresi ne?

Survivor Kader Karakaya Kimdir? Sevgilisi kim? Nereli? İnstagram adresi ne? Yeni sezonda Türkiye-Yunanistan formatı ile ekrana gelecek Survivor’da bu kez yarışmacıları halk oylaması belirleyecek.Tv 8’de ekrana gelen ‘O Ses Türkiye’ programında Survivor ile ilgili bir duyuruda bulunan Acun Ilıcalı, bu sezon Survivor’ın 2 Şubat’ta başlayacağını açıkladı ve bir ilk olacağının müjdesini vermişti. Survivor fanları ise bu duruma oldukça sevindi. Geçen sezon en beğenilen bölümler Yunanistan’a karşı oynanan oyunlardan oluşuyordu.

Acun Ilıcalı, bu sezon Türkiye-Yunanistan mücadelesine sahne olacak Survivor’ın yarışmacılarına seyircilerin karar vereceğini de açıkladı. YouTube’da bir anket açtıklarını açıklayan Ilıcalı, orada seyircilerin verdiği oylarla yarışmacıları seçeceklerini duyurdu.30 kişilik adaylar seyircilerin oylamasından geçecek. 2019 Survivor Kader Karakaya oylamaya dahil olan yarışmacılar arasında. Güzelliği ve fiziki yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Kader Karakaya hakkında bilgiler yazımızın devamında.

Survivor 2019 Kader Karakaya Bursa’da doğmuştur ve 22 yaşındadır. Yarışma için Bursa’lıların desteğini bekleyen Kader Karakaya Fenerbahçe spor kulübünde spor eğitimenidir. 4 yaşıdan itibaren jimnastik yapıyor. 2019 Survivor Kader Karakaya Lösemi hastalığını spor ile yenmiş ve sağlığına kavuşmanın mutluluğunu yasamsktadir. Kader Karakaya, “Survivor beni heyecanlandırıyor” diyor. Karakaya’nın sloganı ise :”Takımın bana ihtiyacı var”.
Kader Karakaya instagram hesabı:kader.krkya olarak sizlere sunuyoruz.

Survivor tanıtım videosunda Kader Karakaya kendini şöyle anlatıyor: Fenerbahçe Spor okullarında futbol eğitmeniyim. 4 yaşında jimnastiğe başladım. O dönem babamın vefatı sonrası ciddi bir rahatsızlığa yakalandım. Lösemi tedavisi gördüm ve sporla hayata tutundum. Ortaokulda atletizme başladım ve hiçbir zaman bırakmadım. Hayat beni bir Survivor olarak yetiştirdi. Çok küçük yaşlardan beri hep bir mücadele içindeyim o nedenle beni herhangi bir şeyin zorlayacağını düşünüyorum. Survivor’da olmayı çok istiyorum. Çünkü ben yapabilirim. Tüm kriterler bende mevcut. Eğer bir takım olacaksa o takımın bu kana ihtiyacı var, o da benim.

Seyircilerin büyük bir bölümünün beğenisini kazanan Kader Karakaya’yı sizler nasıl buldunuz? Survivor macerası onun için başlayacak mı? Final şansını yakalayabilecek mi?