Survivor Merve Ve Mustafa Kemal Neden Kavga Etti?

Survivor 2018’de Mustafa Kemal ve Merve arasında inanılmaz bir kavga yaşandı. 1 haziran cuma oynanan ödül oyunu sırasında Merve ve Mustafa Kemal ciddi bir tartışma yaşandı. Peki Mustafa Kemal ve Merve neden kavga etti?

1 haziran cuma ünlüler için oldukça zor  bir gündü. Çünkü üst üste kaybettikleri ödül oyunları ünlüler takımının moralini çok bozdu. Ve yarışmacılar en ufak bir kıvılcımda büyük kavgalar yaşanıyor. Dün oynanan ödül oyunu sırasında Mustafa Kemal parkurdan dönünce Merve performanslarıyla ilgili yorumlar yaptı.

Bunun üzerine Mustafa Kemal, herkesin elinden geldiğini yaptığını söyledi Merve herkes elinden geleni yapıyor diyerek karşılık verdi. Fakat ikili arasında bu diyalog birden kavga döndü. Mustafa Kemal, başta hafif bir tartışma yaşadı, ilk alevlenen Mustafa Kemal oldu. İkilinin tartışması sataşmanın ardından yüksek seslere dönen bir kavgaya dönüştü.

Merve kendini savunmaya çalışan Mustafa Kemal’e sürekli “sus, kapa çeneni” gibi aşağılayıcı kelimeler kullandı. Mustafa Kemal hala açıklama yapmaya devam edince Merve hala onu susturmaya çalıştı. Adeta karşısında çocuk varmış gibi kelimeler sarf etti.

Merve’nin bu tavrı oldukça yanlıştı. Çünkü kimse onun verdiği yetkiyle konuşmuyor. Ve ayrıca Mustafa Kemal’in herkes senden rahatsız demesi üzerine Merve kendi adına konuş herkesin adına konuşma diyor. Fakat hiç kimse Merve’nin arkasında durmadı.

Sizce Mustafa Kemal ve Merve arasındaki kavgada siz kimi haklı olarak görüyorsunuz? 

Survivor Merve Ve Mustafa Kemal Neden Kavga Etti? (1 Yorum)