Survivor Nagihan Ve Anıl Neden Kavga Etti? Neden Tartıştı?

Survivor Nagihan Ve Anıl Neden Kavga Etti? Neden Tartıştı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor’da gün geçmiyor ki yeni bir kavga ve tartışma yaşanmasın. Dün ada konseyinde başlayan tartışma oyun alanına kadar devam edince yarışmacıların motivasyonu da düştü. Peki Anıl ve Nagihan neden kavga etti neden tartıştı? 

Dün 2. dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımı tekrar bir eleme adayı çıkarmak için konseyde yerlerini aldı. Acun Ilıcalı, eşit oy alan Damla ve Nagihan’ın eleme adayı olarak çıktığını açıkladı. İsminin eleme potasına girdiğini öğrenen Nagihan büyük bir hayal kırıklığı yaşadı ve sinirini Anıl’dan çıkardı. Anıl’ı arkasından iş çevirmek ve ihanet etmekle suçladı.

Nagihan Anıl’ın yüzüne karşı sığıntı kelimesini kullandıktan sonra ipler iyice koptu. Anıl efendiliğini bozmadan Nagihan’a gereken cevabı verdi. Fakat tartışmanın içine Damla, Murat ve Hilmicem de dahil oldu. Nagihan ısrarla Anıl’ın onlarla birlikte hareket ettiğini ve Anıl’ın onun ismini yazarak büyük bir hata yaptığını dile getirdi.

Konseyin ardından yüzleşme devam etti. Nagihan’ın Anıl’a “kalleş” kelimesini kullanması üzerine herkes şaşkına döndü. Bununla da kalmayan Nagihan, Bu sefer de “sen Damla’nın bekçiliğini yap” diyerek Anıl’ı zor durumda bıraktı. Damla araya girdi ve Nagihan’a yanlış davranışlar içerisine girdiğini söyledi.

Bu akşam oynanan ödül oyunu öncesinde aralarındaki gerginlik devam etmeye başlayınca Anıl bu polemiğin oyun alanına yansımaması gerektiğini söyleyerek tartışmaya girmedi.

Sizce Nagihan ve Anıl tartışmasında kim haklı?

Etiketler: nagihan ve anıl arasındaki polemik ne survivor nagihan ve anıl neden tartıştı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL