Survivor Nagihan Ve Mustafa Kemal Neden Kavga Etti?

Survivor Nagihan Ve Mustafa Kemal Neden Kavga Etti?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 18 mayıs cuma akşamı yapılan ödül oyununda gergin dakikalar yaşandı. Mustafa Kemal ve Nagihan arasında gerçekleşen tartışmada tansiyon iyice yükseldi. Peki Nagihan kiminle kavga etti? Nagihan, Mustafa Kemal’le neden kavga etti?

Survivor’da sona doğru yaklaşırken yarışmacılar da daha hırslı ve gergin bir ruh halindeler. Özellikle kadın yarışmacılar daha duygusal oldukları için daha hassas bir dönemden geçiyorlar. 18 mayıs cuma akşamı oynanan ödül oyunu sırasında Mustafa Kemal ve Nagihan arasında tartışma yaşandı.

Mustafa Kemal dün yaptığı davranışın bir benzerini bugün de Nagihan’a yaptı. Nagihan’a kurallara hatırlattığını söyleyen Mustafa Kemal aslında onunla dalga geçti. Mustafa Kemal’in Nagihan’ı tiye alan tavırları Nagıhan’ı çıldırttı. Nagihan’ın Mustafa Kemal’e karşı tepki göstermesi üzerine Ümit Karan olaya müdahil oldu ve tartışma daha da büyüdü.

Oyun sonrasında beacte sıraya giren yarışmacılar oyun hakkındaki yorumlarını dile getirirken Turabi söz istedi ve Nagihan’dan takım arkadaşları adına özür diledi. Nagihan, Turabi’nin özrü üzerine ağlamaya başladı. Nagihan’ı takım arkadaşları teselli etti.

Daha önce pek çok kez tartışma yaşayan ve her defasında haksız olduğunu savunduğumuz Nagihan 17 mayıs akşamı oynanan ödül oyununda yaşanan tartışmada kesinlikle haklı. Nagihan’ı bu duruma düşüren Mustafa Kemal herkesin tepkisine neden oldu. Nagihan ve Mustafa Kemal kavgası farklı bir boyut kazandı.

Mustafa Kemal ve Ümit gerçekten bu sefer çok ileriye gitti. Bir kadına yapılmayacak tavırlar sergilediler. Mustafa Kemal eleme potasına girdiği ilk konseyde adadan gidecektir.

Sizler Nagihan ve Mustafa Kemal tartışmasında kimi haklı buluyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz. 

Etiketler: survivor 2018 nagihan ve mustafa kemal neden kavga etti survivor nagihan kiminle kavga etti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL