Survivor Nisa Sercan Aşkında Son Durum Ne? Büyük Aşk Başlamadan Bitti mi?

Survivor Nisa Sercan Aşkında Son Durum Ne? Büyük Aşk Başlamadan Bitti mi?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2020 Nisa Sercan Aşkı Başlayamadan Bitti mi? Kendisine Abi Diyen Nisa’ya Sercan’ın Tepkisi Ne oldu? Tv8 ekranlarının izleyiciyi ekranlara kilitleyen yarışmasında gün geçmiyor ki bir olay yaşanmasın. Renkli yarışmacıların zorlu ada yaşantısıyla izleyiciye heyecan yaşattığı Survivor’da ilginç diyaloglar sürpriz aşklar yarışmacılar arası kavgalarda hız kesmiyor.

Bir taraftan açlıkla mücadele eden takımlar diğer taraftan da sürekli göz önünde bulunduklarından ikili ilişkilerde de baya zorlanıyor. Nisa ve Sercan arasın da neler oluyor? Bir aşk sayfası daha Survivor 2020’de kapandı mı?

Ünlüler takımı yarışmacılarından Sercan’ın Gönüllüler takımındaki Nisa’ya olan ilgisini bilmeyen yok artık. Sercan’ın “Nisa’ya kıyamıyorum” açıklamasından sonra geçen haftalarda bir Nisa Sercan aşkı mevzusu almış yürümüştü. Nisa Sercan’a abi deyince, herkes Nisa ile Sercan arasında neler olduğunu merak etmeye başlamıştı. Adı konulmamış bu aşkı izleyici arama motorlarında aratıyor, merakla takip ediyordu.

Aşk defteri kabarık olan Sercan adaya gelmeden önceki yaşamında birçok tanınmış isimle aşk yaşamıştı. Sercan’la aşk yaşayan isimler arasında Helin Avşar, Ceyda Ateş ve Tuvana Türkay gibi isimlerde vardı. Aşk hayatında uçarı olan Sercan’ın Nisa ile aşkına sıcak bakmayanlar da vardı tabi.

Sercan Nisa aşkında son nokta koyuldu mu? Sercan Nisa ile ilgili çıkan aşk söylemlerinden sonra Survivor ekibinden Nisa ile baş başa görüşme talep etti. Survivor ekibi tarafından bu aşk konusunun bir sonuca bağlanması için Sercan’ın Nisa ile görüşme talebi kabul edildi ve ekranlara yansıtıldı.

tıkla>>> Survivor 2020 Acun Yasin’e Neden Kızdı? Yasin Evrime Neden Hakaret Etti?

Nisa’dan Sercan’a sende herkes gibisin açıklaması. Baş başa konuşan Nisa ve Sercan arasında geçen diyalogda Nisa Sercan’a “oyunlarda sadece normal yarışlım, başka türlü bir şey düşünmüyorum zaten. Ersin abi nasılsa benim için sende öylesin” dedi. Bu sözleriyle Sercan’a cevap veren Nisa, Sercan’ın kendisine olan duygularına karşılık vermeyeceğini ve Sercan’ı abisi gibi gördüğünü açıkça söylemiş oldu. Peki sizce durum nasıl olmalıydı?

Etiketler: Nisa ve sercan arasinda ask var mi Survivor nisa sercan sevgili mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL