Survivor Panorama 2018 Sunucusu ve Yorumcuları Kim? Program Formatı Nasıl?

Survivor Panorama 2018 Sunucusu ve Yorumcuları Kim? Program Formatı Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tv 8 ekranlarında 10 Şubat Cumartesi günü ekranlara gelen Survivor 2018’in hemen ardından başlayan Survivor Panaroma en çok merak edilen programların başında geliyor. Survivor Panorama Survivor 2018’in ardınan veya öncesinde Survivor 2018’de meydana gelen olayları değerlendirirken, yarışmacıların stratejilerine farklı açılardan bakılmasını sağlıyor. Survivor’da gelişen tüm olayları en ince ayrıntısına kadar işleyen program sunucu ve yorumcuları da merak konusu oldu. Peki Survivor Panoramayı sunan Nur Tuğba Namlı ile yorumlayan Semih Öztürk ve Furkan Dede kimdir? Tüm bilgiler yazımızda.

Survivor Panorama 2018 Sunucusu ve Yorumcuları Kim?

Survivor Panaroma Öykü Serter Kimdir?

1975 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunudur. Latin Dili ve Edebiyatı’da okuyan sunucu Galatasaray Üniversitesi Radyo-Tv bölümünde yüksek lisans yaptı. Ayrıca Bahçeşehir Üniversitesi’nde doktora yapmaktadır. 1.67 cm boyunda 47 kg ağırlığındadır. Milli yüzücü olan Öykü Serter toplam 800 madalya kazanmıştır. Biri Biri Gözetliyor, Akademi Türkiye, Anadolu Ateşi, Bu Tarz Benim gibi programları sunmuştur.

Survivor Panaroma 2018 Sunucusu Nur Tuğba Namlı Kimdir?

1983 yılında Mersin ilinde dünyaya gelen Nur Tuğba Namlı, 1.65 boyunda 53 kg ağırlığında olan sunucu, kahverengi gözlere sahip oyuncu Mustafa Namlı ile evlidir. Nur Tuğba Namlı ilk, orta ve lise eğitiminin ardından Balıkesir Üniversitesi’inde tamamladı. Sarı saçlı, yeşil gözlüdür. Dikkatleri Acun Ilıcalı’nın Var mısın Yok musun adlı programına katılarak çeken sunucu bundan sonra sunucu olmak istemiş ve dersler almıştır. Sunuculuk eğitimlerinin ardından SkyTürk kanalında gece haberleri sunmaya başlamıştır. Sonrasında ise NTV’de sunuculuk yapmaya başlamış ardından TV 8 ekranlarında yayınlanan Ütopya Panaroma adlı programı sunmuştur. Survivor’ın başlaması ile Survivor Panaroma’yı sunmaya başlamıştır. Geçen sezon Hakan Hatipoğlu ile birlikte sunmuştu.

[mavitext]Survivor 2018 Tam Kadro İçin Tıklayınız![/mavitext]

Survivor Panaroma 2018 Yorumcusu Semih Öztürk Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu aslen Bursalı’dır. 1.80 boyunda ve bekar olan yorumcu, üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nü bitirerek tamamlamıştır. Eğitimine yurt dışında devam eden yorumcu burada tiyatro eğitimi aldı. 2014 yılında TV 8 ekranlarında yayınlanan Ütopya isimli yarışmada yarışmacı olarak yer almış ve büyük başarı sağlayarak finale kalmış ve 2. olmuştur. Buradan Survivor 2016’ya katılan ve büyük ses getiren Semih Öztürk, sonrasında Bahtiyar Ölmez isimli dizide yer almıştır. Geçen sezonda farklı bir Survivor programında Survivor’u yorumlamıştır.

[saritext]Survivor 2018 İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/saritext]

Survivor Panaroma 2018 Yorumcusu Furkan Dede Kimdir?

1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Furkan Dede, ilk olarak Var Mısın Yok Musun isimli programa katılarak ekranlara geldi. Sonrasında tekstil işleri ile uğraşmış ve 2010 yılında Kızlar Erkekler isimli Survivor’a katılmıştır. Tv 8 ekranlarında yayınlanan Oynat Bakalım isimli komik video programında sunuculuk yaptı. Ayrıca Tv 8 ve Tv 8,5’da yayınlanan Survivor Ekstra’da sunuculuk yaptı.

[gritext]Survivor 2018 Yeni Kurallar? Değişen Kurallar Neler? Tıklayınız![/gritext]

Survivor 2018 ile ilgili şu an Survivor Konuşalım, Survivor Extra, Survivor Panaroma Haftasonu olmak üzere 3 program sunuluyor. Survivor Konuşalım Gel Konuşalım’dan hemen sonra Gel Konuşalım sunucuları Seda Akgül, Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın sunumu ile hafta içi her gün ekrana geliyor. Survivor Panaroma ise hafta sonu ekranlara geliyor. Öykü Sertel’in sunumu ve Semih Öztürk’ün yorumu ile ekranlara geliyor. Survivor Extra ise Survivor’un yeni bölümlerinden hemen sonra ekrana geliyor ve Ezgi Avcı, Furkan Dede, Murat Özarı ve Kemal Özavcı’nın sunumu ve yorumları ile izleyici ile buluşuyor.

[mavitext]Survivor Extra Sunucuları İçin Tıklayınız![/mavitext]

[saritext]Gel Konuşalım ve Survivor Konuşalım Programı İçin Tıklayınız![/saritext]

Survivor Panaroma 2018 1. Bölüm Videosu

Etiketler: sorvivor panoramayı kimler sunuyor survivor panaroma nur tuğba kimdir survivor panaroma sunucusu kim survivor panaroma yorumcuları kim survivor panorama furkan dede kimdr survivor panorama nasıl bir program survivor panorama semih öztürk kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL