Survivor Takımının Bir Gece Geçirdiği Ultra Lüks Malikane Hangi İsme Ait Kimin?

Survivor Takımının Bir Gece Geçirdiği Ultra Lüks Malikane Hangi İsme Ait Kimin?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Survivor 2020 Ödül Oyununu Kazanan Takımın Bir Gece Geçirdiği Ultra Lüks Malikane Dünyaca Ünlü Hangi İsme Ait? Tv8 ekranlarında üçüncü ayına girmek üzere olan Survivor 2020 parkur oyunları ile izleyiciye bol heyecanlı akşamlar yaşatıyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımında bu zamana kadar adada kalmayı başaran yarışmacılar artık daha da istekli.

Survivor’ın kamplarında açlık ve zorluklarla dolu haftalar geçiren takımlar kemik kadrolarını oluşturdu ve hepsinin tek bir isteği var çeyrek finale çıkabilmek. Survivor’da haftalar ilerledikçe özellikle birleşme partisinden sonra ödüllerde büyüyerek güzelleşti.

Ödül oyununu kazanan takım hiç unutamayacakları muhteşem bir gün geçiriyor. Bu ödüllerden bir tanesi de dünyaca ünlü birinin ultra lüks villasında bir gece geçirmekti. Öyle ki bu villa o kadar donanımlıydı ki birden fazla oyunda ödül olarak kullanıldı. O muhteşem malikanede yok yoktu. Küçük bir denizi andıran havuzu her odasında ayrı jakuzisi.

Survivor 2020 ödül oyunlarında kazanan takımın gittiği o muhteşem malikane kime ait peki? Survivor 2020 ‘yi yakından takip edenlerin hemen hemen hepsi bu eşsiz villa (malikaneyi) bilir. Survivor’da iki haftadır ödül oyununu kazanan takım bu malikaneye yollanıyor. Malikane o kadar büyük ki bu hafta Survivor ekibince o malikanenin bahçesine kazanan yarışmacılar için lunapark bile kuruldu.

Acun Ilıcalı’nın yarışmacılara “kazanan takımı burdan alcaz ve dünyaca ünlü bir starın muhteşem villasına götürecez” dediği andan itibaren izleyici göz alıcı o malikanenin kime ait olduğunu merak eder olmuştu.

Survivor’da haftalardır merak edilen malikanenin sırrı sonunda çözüldü. Ünlüler ve Gönüllüler takımının gittiği gizemli lüks malikanenin bir dönem Jenifer Lopez ve Marc Anthony çiftine ait olduğunu Survivor Panorama sunucusu Hakan Hatipoğlu sonunda açıkladı.

Etiketler: Survivor odul olarak gidilen malikane kimin Survivor Takımının Bir Gece Geçirdiği Ultra Lüks Malikane Hangi İsme Ait Kimin?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL