Survivor Turabi Dansçı Mı? Şok Görüntüler!

Survivor 2018’de tansiyon ve gerilim hızla artıyor. Turabi ve Adem arasında yaşanan kavga ada konseyine kadar taşındı. Adem’in Turabi’ye geçmişte dansçılık yapmasıyla ilgili laf vurması herkesi şaşırttı. Turabi ada konseyine kimsenin geçmişiyle ilgili eleştiri yapılmaması gerektiğini dile getirirken duygusal bir konuşma yaptı. Ada konseyinde Turabi’nin geçmişinde dans etmesiyle ilgili açıklamaları ise Turabi dansçı mı sorusunu getirdi. İşte detaylar…

Survivor’a üçüncü kez katılan Turabi’nin daha önce dansçı olduğu Demet Akalın gibi önemli şarkıcıların dans grubunda yer aldığı biliniyor. Bununla ilgili görüntüler İnternet’te yer alıyor. Profesyonel olarak dansçı olan Turabi’nin özel ev partilerine ve gece kulüplerinde dansçı olduğu biliniyor. Zaten Turabi bunu inkar etmedi. Ve daha önce dansçı olduğunu fakat artık bıraktığını dile getirdi.

Konseyde sözlerine şöyle açıklık getirdi. İnsanların geçmişte yaşadıklarıyla değil Survivor hayatıyla gündeme gelmesine ve ona göre değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Oldukça üzgün olduğu gözlerden kaçmayan Turabi’ye Acun Ilıcalı’dan destekleyici sözler geldi. Herkesin mesleğine saygı duyduğunu ve Adem’in bundan sonraki tavırlarında daha dikkatli olması gerektiğini vurguladı.

Adem Ve Turabi’nin bu konuda söz vermelerini istedi. İki yarışmacı bundan sonra daha kontrollü hareket edeceklerini açıklayınca cezasız bir şekilde konseyi atlattılar.

Survivor yarışmacısı Turabi Survivor geçmişinden önce dansçılık yapmıştır. Fakat Survivor’dan sonra dansı bırakmıştır.

Survivor Turabi Dansçı Mı? Şok Görüntüler! (1 Yorum)

  1. dans ci olub olmamak cok onamli deyil insan olmak onamlidir.adam kidir ki turabini istiyor kucootsoon ama ve lakin turabi her zaman sempion adam adabsiz ve egooist biri dir .adam deyir ki turabi her kes lla kavga ediyor kendisi gecan yil her kas la kavga ediyordu turabini bu sozlar la vuramaz insalah bu senede turabi sempion olacak