Talat Bulut Taciz Olayıyla ilgili Ne Söyledi? Talat Bulut’a Dava Açıldı Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yasak Elma

Talat Bulut’un son zamanlarda ismi ağır bir suçlamada geçiyor. Yasak Elma dizisinde Halit karakteriyle iyi bir başarı yakalayan Talat Bulut, set arkasında çalışan kostüm asistanı Gözde Şimşek’in kendisini taciz ettiği iddialarıyla karşı karşıya. Yaklaşık bir haftadır basın gündemini meşgul eden bu konuda Talat Bulut sessizliğini bozdu. Ve Aramızda Kalmasın yarışmasında kendini savundu. İşte Talat Bulut’un iddialara karşı yanıtı…

Set arkasında herkesle çok samimi olduğunu söyleyen usta oyuncu Talat Bulut bugüne kadar kimseyi mevkisine göre değerlendirmediğini her seviyede insanı eşit görüp yakın davrandığını dile getirdi. Ve bu yakınlığını karşısındaki kişiden aldığını da ekledi. Kendisine bu iddialarda bulunan kişinin kızı yaşında olduğunu böyle bir şeyin mümkün olmayacağını bir çok kez açıkladı.

Yasak Elma dizisinin çekimleri 6 aydır devam ediyor diyen oyuncu iddiaların sahibi için her defasında istemediğim halde kravatımı düzeltmeye çalışıyordu dedi. Talat Bulut hakkında yapılan iddiaları kesinlikle kabul etmedi. Ve bugüne kadar şerefiyle yaptığı mesleğinin bu şekilde lekelenmesine izin vermeyeceğini de ifade etti.

Şimdi kamuoyu ikiye bölünmüş durumda. Bir kısım Talat Bulut’a hak verirken bir kısım iddiaların sahibi 19 yaşındaki kostüm asistanının yanında. Diğer taraftan Yasak Elma dizisi yapımcısı da konuyla ilgili sert bir açıklamada bulundu. Savcının dava açmayı uygun bulduğu anda Talat Bulut ile ilgili ne gerekiyorsa yapacağını dile getirdi.

Şimdi gözler davanın açılıp açılmayacağında. Fakat Gözde Şimşek ve nişanlısı iddialarının arkasında durmaya devam ediyor.

Etiketler: talat bulut taciz olayıyla ilgili ne söyledi talat bulut ve kostüm asistanı arasında ne geçti talat buluta dava açıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL