Talat Bulut’un Kızı Hazal Bulut Kim? Kaç Yaşında? Nerede Okuyor?

Talat Bulut’un Kızı Hazal Bulut Kim? Kaç Yaşında? Nerede Okuyor?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Son zamanlarda hakkında talihsiz iddialar ortaya atılan Talat Bulut’un eski eşi ve çocuğunun annesi Esin Avşar’dan gazeteci Ertuğrul Özkök’e bir mektup geldi. Mektupta Talat Bulut’la çocukları Hazal Bulut’un zor günler yaşadığını anlatıyor. Talat Bulut’un kızı Hazal Bulut kim? Kaç yaşında? Nerede okuyor?

Önce Talat Bulut’un eşi Esin Avşar’ın mektubunda yazdıklarını sizlerle paylaşalım.

İnsanın kendinden, canından ve her şeyden öte bazı değerler vardır. Bu değer benim için, sebeb-i hayatım, kızımdır. Yurt dışında, ülkesine, anne-babasına, değerlerine hasretle yaşayan 19 yaşında bir genç olan kızımın hissettiklerinin, gözyaşlarının, isyanlarının hiç düşünülmeden, kayıtsız, duyarsız, kadın dayanışması adı altında ona verilen zararın boyutlarının göz ardı edilmesi çok acı.

Maddi/manevi zorluklarla yurt dışında var olma mücadelesi veren kızımın, babası için atfedilen-ki henüz bir iddia aşamasında olan-yüz kızartıcı bir suçlamayla mı, yoksa babası bundan sonra işsiz kalırsa okulunu yarıda bırakma tehlikesine karşı yaşadığı travmayı, dehşeti ve üzüntüyü mü göğüslemeye çalışmalıyım? Bilemedim…

Babası seçkin bir aktör olup, seçici davrandığı için şimdiye kadar dikili bir ağacı olamadığı halde, reytingi iyi giden bir dizi ve aldığı film teklifiyle kızımın öğreniminin devamını üstlenebilecekken ekmeği ile oynandı. Günlerdir kızımın babası ülke gündeminde ‘bir kısım medya’ tarafından linç edilmekte, recm edilmekte, üstelik kayıt, kanıt, tanık hiçbir dayanak olmadan. Yapım şirketi, aktörün sözleşmesini fesh etmeye yönelik ağır tahriklerle, yargısız infazla bir babayı sokağa çıkamayacak hale getirdi.

Suçlamada bulunan taraf bile, ‘Konuşamam, yargı süreci devam ediyor’ derken, basın nasıl olur da yargıyı ve kamuoyunu etkileyecek yayın yapar?

“İki kişi arasında yaşanan olayda kimin haklı, kimin suçlu olduğuna mahkeme karar versin” diye yazdığım halde Afşar’ın bana da sitemi var, ama bir anne olarak içinde bulunduğu psikolojik duruma bağlıyorum. Esin Afşar’ın kızı Pınar Afşar, “Yukarıdaki satırlar nezdinizde tüm ‘suçlayanlara’ yöneliktir” diye dip not düştüğü mektubunu şöyle bitirdi: “Kadın haklarını savunayım derken, yargısız infazla insan haklarını çiğneyenler… Kadın hakları, başkalarının hakları çiğnenerek savunulamaz. İnsan haklarına aykırı kadın hakları olmaz, olamaz.”

Talat Bulutun Kızı Kim? Hazal Bulut Kim? Kaç Yaşında? Nerede Okuyor?

Talat Bulut’ın kızı Hazal Bulut sanata özellikle müziğe düşkünlüğüyle biliniyor.   Hazal Bulut şu anda Amerika’da eğitim alıyor. Michigan State Üniversitesinde öğrenci olan Hazal Bulut babasıyla yakın bir yakın ilişkiler içersinde. Talat Bulut kızı Türkiye’ye geldiğinde onunlar bolca vakit geçiriyor. Geçtiğimiz günlerde kızıyla birlikte rap söyleyip halay çektikleri eğlenceli videolarını sosyal medya üzerinden paylaşmıştı. Hazal Bulut’un 19 yaşında olduğu biliniyor.

Etiketler: talat bulutun kızı hazal bulut kim talat bulutun kızı kaç yaşında talat bulutun kızı kim talat bulutun kızı nerede okuyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL