Tatlı Bela 5. Bölüm Fragmanı, 8 Haziran  Cumartesi Özeti

Tatlı Bela 5. Bölüm Fragmanı, 8 Haziran Cumartesi Özeti

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tatlı Bela Kanal 7 ekranlarında yeniden yayınlanmaya devam ediyor. 4 haziran’dan itibaren her gün Kanal 7 ekranlarında saat 22.20 de başlayan Tatlı Bela dizisi ilginç hikayesi yine izleyenleri ekranlara kilitliyor. Tatlı Bela 8 Haziran cumartesi 5. bölüm özeti ve fragmanı detaylar yazımızın devamında…

Tatlı Bela dizisinde 8 Haziran cumartesi günü 5. bölümde neler olacak, Shlok ve Astha’yı nasıl gelişmeleri bekliyor. İsterseniz daha fazla bekletmeden Tatlı Bela 5. Bölüm özetine geçelim. kanal 7’nin sevilen dizisi Tatlı Bela’nın 5. bölümünde tapınağın yıkılması olayı bölümün en kritik gelişmelerinden birisi olacak. Shlok ve Astha arasında aşk kıvılcımları bu bölümde ekranlara gelecek.

Shlok Astha’dan tapınakla ilgili notlar almasına ve günlük olarak kendisine raporlar olmasını ister. Shlok kutlama organizasyonu için Astha’nın yanına gelir. Shlok verdiği tüm talimatların Astha tarafından not edilmesini ister. Astha’nın ise bu notlar alması biraz uzun sürmüştür. Shlok hızlı hızlı saldırırken yürümeye devam eden Astha de Shlok’un peşinden gitmektedir. Shlok Astha’ya sabah ve akşam aksatmadan kendisine bilgi ve talimat vermesi gerektiğini söyler.

Astha ise tüm gün notları aldıktan sonra tüm bu notları raporlaştırarak Shlok’a sunar. Shlok ise parmağından sakatlandığı için imza atamaz ve kalem elinden düşer. Kalem almak için Astha ve Shlok aynı anda eğriliklerinde ise kafaları birbirine değer. O anda çiftimiz göz göze gelir. Bu ilk aşk kıvılcımı olarak ekranlara yansımıştır. Astha ofisteyken kadınlar tapınağı gelmiştir. Kadınlara göre Shlok çok sinirlenir ve onları güvenlik vasıtasıyla oradan çıkartır. Durumu öğrenen Astha ise bana çok kızar. kadınların dua etmek için oraya geldiğini Shlok’un o kadınlardan hayır duasını alması gerektiğini söyler. Kadınlar Shlok’u kutsayıp giderler.

Bardağın yıkılması ile ilgili süre dolmak üzeredir. Barınaktaki tüm kadınlar bir araya toparlanır Astha kadınların üzülmemesi için yeni gidecekleri yerin daha güzel olduğunu söyler ve onlara Moral vermeye çalışır. Tabii o anda duygusal anlar yaşanır kadınlar ve Astha çok duygulanırlar. Ulan da Shlok çıkagelir ve barınak sizin diyerek herkesi şaşırtır. Tabii damat bu duruma çok şaşırmıştır. Shlok damara başka bir okul yeri olmasını söyler. Astha ise bu durumdan dolayı memnuniyetini dile getirmek için Shlok’un elini sıkar.

Shlok’un annesi bu durum öğrendikten sonra Shlok’u arar. Tapınakla ilgili verdiği karar dolayısıyla ona kızar ve bu kararından vazgeçmesini ister. Shlok ise damatla değil kendi çocukları ile ilgilenmesini söyler annesini tersler. Diğer bir sahnede Astha ofisin kapısına gelmiştir. Kapıyı açmak için hamle yapar ancak kapı sıkışmıştır. Kapıyı açmak için zorladığında ise bir anda içeriye dalar ve bu durum Shlok’u kızdırır. Shlok elindeki bandajı kesmek için makas aramaktadır. Hemen Astha makası bulur be bandajı keser ve Shlok’un eline krem sürer. O anda duygusal sahneler yaşanmaktadır.

Shlok şirketin kuralları hakkında Astha’ya sözler söyler. Şirketin kurallarını onu hatırlatır. Raporları her akşam masasında istediğini söyler. Astha hisse raporları yetiştirmek için geç vakte kadar şirkette çalışır. O anda Shlok içeri girer. Bu durumdan dolayı Astha rahatsızlık duyar ve Shlok’un kendisine zarar vereceğini düşünür. Shlok’un elini cebine atması Astha’yı daha da korkutur. Astha elindeki falçatayla Shlok’a saldıracakken Shlok sakin olmasını ve elindekinin flash bellek olduğunu söyler.

Astha artık geç olduğu için eve gitmesi gerektiğini düşünmektedir. Dışarı çıktığında ise ne Taksim’e otobüs vardır. Yağmur yaramaktadır. Shlok de eve gitmek için dışarıya çıkmıştır. Sert Bir Rüzgar Eser ve Astha’nın şemsiyesi ters dönerek kırılır. Şiddetli yağmur altında kalan Astha zor durumdadır. Shlok olan biteni izler ve Astha’yi o halde bırakıp gider. O anda bir taksi Astha’nin yanına yaklaşır. Astha korkarak da olsa taksiye biner. Tabii taksicinin niyeti kötüdür. Yolda Shlok Astha’yi arar. Astha telefonu yere düşürür. Taksici Astha’ye saldırır, Astha kaçar ve ıssız yere saklanır. Taksinin gittiğini düşünerek ortaya çıkar ancak taksici onu yakalar geri düşürür. Astha Çığlık atmaya başlar. Van’da Shlok yetişir taksiciyi döver ve hastaya kendi ceketini vererek onu sağ salim evine götür.

Etiketler: Kanal 7 tatlı bela 5. Bölüm özeti Tatlı Bela 5. Bölüm Fragmanı Tatlı bela 8 haziran cumartesi fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL