Taylan Kimdir? (Ferit Aktuğ)-Ufak Tefek Cinayetler

Taylan Kimdir? (Ferit Aktuğ)-Ufak Tefek Cinayetler

Yazar: Emre Ufak Tefek Cinayetler

Her gün bir dizinin televizyon dünyasına merhaba dediği günümüzde Star Tv ekranlarında Salı günü ekrana gelecek olan dizi Ufak Tefek Cinayetler tüm heyacanı ve sırları ile yayınlanmaya hazırlanıyor. Ufak Tefek Cinayetler derken cinayetin ufağı tefeği olur mu? diye aklımıza gelebilir. Ancak burada ufak tefek cinayetler derken mecazi anlamda kullanıldığını düşünüyorum. İnsanların geçmiş yıllarda veya günümüzde yaptığı hatalar, başkalarının hakkına girme gibi durumların kastedildiğini düşünüyorum. Bu durum pek ufak tefek olmayabilir.

 

Dizinin oyuncu kadrosunda önemli isimler bulunuyor. Bu isimlerin bir tanesi olan Ferit Aktuğ dizi de Taylan karakterini canlandırıyor. “Taylan, dizi de Pelin’in kocasıdır. Ancak lise yıllarında Oya’yı sevmektedir. Hiç büyümemiş bir çocuktur. Tam bir laf ebesidir. Kayın pederinin yanında çalışması onu her anlamda kayınpederine bağımlı kılar. Aklı sürekli dışarıdadır.” 

Taylan (Ferit Aktuğ) Kimdir? Ufak Tefek Cinayetler

1987 yılında Adana’da dünyaya gelen Ferit Aktuğ, 1.84 boyunda 83 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözlere sahip oyuncu, akrep burcudur. Ferit Aktuğ’un eşi ise Bahar Aktuğ’dur. 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. Sonrasında oyunculuk eğitimleri almıştır.

Ferit Aktuğ, kariyerine ilk olarak Büyük Buluşma dizisinde oynayarak başlayan oyuncunun bir sonraki dizisi ise Haziran Gecesi oldu. Ferit Aktuğ’un kendini tanıtması ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Kampüsistan adlı gençlik dizisi oldu. Ses getiren projelerde rol alan oyuncunun yeni adresi ise Koçum Benim ve Kavak Yelleri oldu.

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Serhan Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Kariyerinde emin admımlarla ilerleyen oyuncunun yeni durağı ise aşçı rolünde oynadığı Aramızda Kalsın oldu. Aktuğ son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kördüğüm’de oynamıştı. Oyuncunun diğer projeleri ise şunlardır: Mustafa Hakkında Her Şey, Kadın İşi: Banka Soygunu rol aldığı sinema filimleri olurken, Yamak Ahmet oynadığı diğer bir dizidir. Televizyon dünyasında aranan isim olan Ferit Aktuğ’un bir çok ödülü bulunmaktadır.

Ferit Kaya Videosu!

Dizi de Taylan karakterini canlandıran oyuncu Ferit Aktuğ’un oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ferit Aktuğ sizce hangi rollerde oynamalı? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: taylan kimdir ufak tefek cinayetler ufak tefek cinayetler hangi kanalda ufak tefek cinayetler taylan gerçek adı ufak tefek cinayetler taylan kimdir ufak tefek cinayetler taylan oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL