Tehlikeli Karım 2. Bölüm Özeti? 1 Nisan 2. Bölüm Fragmanı!

Tehlikeli Karım 2. Bölüm Özeti? 1 Nisan 2. Bölüm Fragmanı!

Yazar: Emre Tehlikeli Karım

Show Tv ekranlarında pazar günleri yayınlanan Tehlikeli Karım dizisi 25 Mart Pazar günü ilk bölümü ile ekranlara gelirken dizinin ilk bölümünden sonra merak edilen konulardan bir tanesi dizinin 1 Nisan Pazar günü yayınlanacak olan 2. bölümü oldu. Peki 2. özeti fragmanı yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Tehlikeli Karım 2. Bölüm Özeti? 

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Tehlikeli Karım dizisinde ilk bölüm heyecanlı ve aksiyon dolu sahneleri ile ekranlara gelirken dizide dizide Alper ile Derin evlidir ve Alper’in Seda ile ilişkisi vardır. Alper karısının her hareketinden iğrenmeye başlamış ve onun kendisi ile ilgilenmesinden rahatsız olmuştur. Diğer yanda Alper’in sevgilisi Seda ise Alper’i tehlikenin içine çekmektedir. Alper iki kadın arasında savrulmaktadır.

Dizide Derin Alper’in kendisine duyduğu aşk ile yaşamaktadır. Bu aşkı ellerinden aldıklarında sakin olan bu kadının nasıl bir tehlikeye dönüşeceğini kimse tahmin etmiyordu. Alper ve Seda karısını öldürmek için plan yaparlar ve eve geldiklerinde bir kan lekesi bulurlar ve karısı Derin evde yoktur. Bu durum Alper’i olası cinayet şüphelisi yapar. Üstüne Derin kaçırılmıştır. Alper eşini sevdiğini ve karısının neden kaçırıldığının arkasındaki gerçekleri öğrenecektir.

[pembetext]Tehlikeli Karım Dizi ve Jenerik Müzikleri? Tıklayınız![/pembetext]

Tehlikeli Karım dizisinde polis işlenen cinayetin kimin yaptığının peşine düşecektir. İlk şüpheli olarak Alper gözükse de asıl şüpheli kimdir? Derin bir cinayet işleyip kocası Alper’in üzerine mi attı? Derin’in amacı neydi? Bunu ilerleyen bölümlerde göreceğiz ancak dizide Derin’in gizemli bir karakter olduğunu ve ne yapacağının belli olmayacağını söyleyebiliriz. Dizi kimin tm olarak nerede yer aldığı belli olmayan bir dizi olmakla beraber ilerleyen bölümlerde kimin nerede yer aldığı kimlerle işbirliği yaptığı ortaya çıkacaktır.

Tehlikeli Karım’da Alper karısı Derin’i kurtarabilecek mi? Alper üzerine atılan şüpheden nasıl kurtulacak? Derin’in kurtulacak mı? Derin’i kimler neden kaçırdı? Derin’in kaçırılma olayında kendisinin bir planı var mı? Derin’i amacı para mı? Tüm bu bilgilere ilerleyen bölümlerde ulaşacağız. Siz diziyi izlediyseniz nasıl buldunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[mavitext]Tehlikeli Karım Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Tehlikeli Karım 2. Bölüm Fragmanı

Etiketler: tehlikeli karım 1 nisan fragmanı tehlikeli karım 1 nisan özeti tehlikeli karım 2. bölümde neler olacak tehlikeli karım 2.bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL