Tehlikeli Karım Nerede Çekiliyor? Çekim Adresi!

Tehlikeli Karım Nerede Çekiliyor? Çekim Adresi!

Yazar: Emre Tehlikeli Karım

Show Tv ekranlarında Japon dizisinde uyarlama olarak yayınlanacak olan Tehlikeli Karım dizisi büyük bir merakla beklenirken dizinin nerede çekildiği merak konusu oldu. Tehlikeli Karım dizisi çekim yeri ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Tehlikeli Karım Nerede Çekiliyor? Çekim Adresi!

Yapımcılığını MF Yapım’ın, uygulayıcı yapımcılığını ise Şelale Baskın’ın üstlendiği yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı senaryosunu Nalan Merter Savaş ve Wilmer Özçınar’ın yazdığı Tehlikeli Karım’ın başrollerini Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir, ve Mustafa Üstündağ, Bilge Önal’ın paylaştığı diğer oyuncular Erdem Akakçe, Ceren Soylu, Fatih Dönmez, Nilay Erdönmez, Bihter Dinçel, Hakan Atalay ve Emine Şans Umar’ın da bulunduğu dizi Tehlikeli Karım’ın çekim yeri ise merak konusu oldu.

Dizi sektöründe son zamanlarda çekilen bir çok dizi İstanbul dışına taşınırken, özellikle Adana ili, Tehlikeli Karım dizisinin ise İstanbul’da çekimlere başladığı gelen bilgiler arasında bulunuyor. İstanbul dışında da zaman zaman çekimlerinin yapılacağı dizinin hangi semtte çekime başladığı ise şu an belirsiz. Tehlikeli Karım dizisinin net adres bilgilerine ulaştığımızda sizlerle paylaşacağız.

Tehlikeli Karım dizisi evli bir çiftin aşk ile başlayan ilişkilerinin gün geçtikçe hayatında yüklediği telaşla değişimini ele alıyor. Bu değişim sonucunda bir kadının bir erkeğin ve çevrelerindeki insanların şaşırtıcı bir şekilde nelere sebeb olacağı suç, aşk ve kara mizah üçgeninde anlatacak olan Tehlikeli Karım dizisi izleyiciyi her bölüm şaşırtmayı hedefliyor.

Aldatılan bir kadın için 3 seçenek vardır; ayrılmak, affetmiş görünüp mücadele etmek ve görmezden gelmek, Derin bunların hiçbirini yapmadı! Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Tehlikeli Karım’ın hangi gün yayınlanacağı henüz belli olmadı. Dizinin çekim yerleri ile ilgili son bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Sizce Tehlikeli Karım dizisi tutar mı? Uyarlama olan diziler son senelerde arttı. Bazı diziler çok sevilirken, bazı diziler hiç sevilmedi. Sizce bu dizi sevilir mi? 

[mavitext]Tehlikeli Karım Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: tehlikeli karım çekim adresi tehlikeli karım çekim yerleri tehlikeli karım nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL