Tehlikeli Karım İbrahim Komiser Kimdir? (Görkem Kasal)

Tehlikeli Karım İbrahim Komiser Kimdir? (Görkem Kasal)

Yazar: Emre Tehlikeli Karım

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Tehlikeli Karım dizisinde oyuncu kadrosu belli oldu. Dizide İbrahim Komiser, ” Fırat’ın ekibindeki genç bir komiser yardımcısıdır. Kurallara uyan okulda öğrendiklerini  hayata uygulamaya çalışan temiz bir gençtir. Fırat farklı bir çalışmaya sahip olduğu için İbrahim ona uyum sağlamaktadır. Çınar’ın kızkardeşi Yasemin’e aşık olması hayatını değiştirir.” Dizide İbrahim komiser karakterini canlandıran oyuncu Görkem Kasal olacak. Görkem Kasal ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Tehlikeli Karım İbrahim Komiser Kimdir? (Görkem Kasal)

1989 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu Galileo Galilei İtalyan Lisesi mezunudur. New York Film Academy’deki Kamera Önü Oyunculuk eğitiminin ardından Bilgi Üniversitesi Sahne Alanı bölümünden mezun olmuştur. Tiyatro Yan Etki ve Kumbaracı 50 gibi tiyatro topluluklarının sahnelerinde çeşitli oyunlarda rol almıştır.

Görkem Kasal Amerika’da 2015 yılında gösterime giren ilk Türk filmi olan Baskın: Karabasan filminde Arda karakterini canlandırmıştır. 2013 yılında aynı film Baskın ismi ile Kısa Film olarak Türkiye’de yayınlanmıştır. Filmde Remzi Pamukçu, Aydın Orak, Fadik Bülbül ve Muharrem Bayrak rol almıştır. Filmin uzun versiyonunda Mehmet Akif Budak, Mehmet Cerrahoğlu, Elif Dağ, Neslihan Erguvan gibi isimler yar almıştır.

[mavitext]Tehlikeli Karım Seda Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Baskın Karabasan filmi, beş polisin gece devriyesi sırasında gelen yardım çağrısı üzerine destek için gittikleri terk edilmiş tarihi bir Osmanlı karakolunda başlarına gelenleri konu eden bir gece yarısı filmidir. Filmin yönetmenliğini Can Evrenol, senaryosunu Cem Özüduru, Oğulcan Eren Akay yazmıştır. Görkem Kasal, 2016 yılında İmkansız Olasılık filminde Reis karakterini canlandırmıştır. İmkansız Olasılık filminde Serkan Ercan, Yağız Atakan Savaş, Müge Bayramoğlu, Gökçe Eyüpoğlu, Osman Albayrak, Ergün Kuyucu, Turgay Tanülkü, Sait Seçkin gibi oyuncular yer almıştır.

Görkem Kasal ilk defa bir dizi projesinde yer alacaktır. Oyuncu Görkem Kasal’ın sosyal medyada paylaştığı fotoğraflardan fantastik konulardan hoşlandığını görüyoruz. Paylaştığı fotoğraflarda farklı bakış açılarını da seven oyuncu Görkem Kasal’a ilk dizi projesi olan Tehlikeli Karım dizisinde başarılar dileriz. Siz Görkem Kasal’ı izlediyseniz oyunculuğu hakkında ne söyleyebilirsiniz? Görkem Kasal’ı başarılı buluyor musunuz?

[saritext]Tehlikeli Karım İpek Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Tehlikeli Karım Görkem Kasal Videosu

Etiketler: tehlikeli karım ibrahim gerçek adı tehlikeli karım ibrahim kim tehlikeli karım ibrahim oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL