Tehlikeli Karım İzlendi mi? Reyting Sonuçları Nasıl?

Tehlikeli Karım İzlendi mi? Reyting Sonuçları Nasıl?

Yazar: Emre Tehlikeli Karım

Show Tv ekranlarında pazar günleri yayınlanacak yeni bir dizi başlıyor. 25 Mart Pazar günü ekranlara gelecek olan Tehlikeli Karım dizisi merakla beklenirken dizinin ilk bölümünden sonra merak edilen konulardan bir tanesi dizinin izlenip izlenmediği ve reyting sonuçlarının nasıl olduğu oldu. Peki Tehlikeli Karım reyting sonuçları izlenme oranları açıklandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Tehlikeli Karım İzlendi mi? Reyting Sonuçları Nasıl?

MF Yapım tarafından Show Tv ekranlarında yayınlanan Çağrı Bayrak’ın yönettiği, Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar’ın senaryosunu yazdığı, Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir, Mustafa Üstündağ, Bilge Önal’ın başrollerini paylaştığı, Erdem Akakçe, Ceren Soylu, Fatih Dönmez, Nilay Erdönmez, Bihter Dinçel, Hakan Atalay, Emine Şans Umar’ın dahil olduğu Tehlikeli Karım 25 Mart Pazar günü ekranlara gelmeye hazırlanırken dizinin izlenip izlenmediği ve reyting sonuçları merak konusu oldu.

Tehlikeli Karım oyuncu kadrosu ve konusu ile iddialı bir dizi olacağa benziyor. Diziyi pazar gününe koydular ve bu durum dizinin ne kadar izlenirse bu günde tutunabileceğini sorusunu da akıllara getirdi. Benim düşüncem bu güne koyulması iyi oldu. zira diziyi pazartesi, salı ya da çarşambaya koysalardı, ki pazartesi Çukur var. Salı ve Çarşamba günleri dizilerin reytingleri 10 reytingin üzerinde bulunuyor. Pazar günü ise 10 reytinge ulaşan dizi yok. Bu yüzden bu güne konulması mantıklı olmuş.

[mavitext]Tehlikeli Karım Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Tehlikeli Karım dizisinin yayınlandığı Pazar güne bakacak olursak totalde Survivor 8.3 reyting ile 1. olurken, Savaşçı, 7.58 ile 2., Çocuklar Duymasın 4.83 ile 3. sırada bulunuyor. Cennetin Gözyaşları 5., Jet Sosyete 9. sırada yer alıyor. Ab grubunda ise Survivor 8.18 ile 1., Jet Sosyete 7.34 ile 2. Savaşçı 5.6 ile 3. sırada bulunuyor. ABC grubunda ise Survivor 8.86 ile 1. olurken, Savaşçı, 6.69 ile 2. Jet Sosyete 6.23 ile 3. sırada bulunuyor.

25 Mart Pazar Tehlikeli Karım reytingleri açıklanıncaya kadar bu günde dizinin ne yapabileceğini düşünelim. Pazar günü en yüksek reyting 8 civarında. Mevcut devam eden diziler 3,5 ve 6 arası bir reytinge sahip durumda. Tehlikeli Karım Total’de 4-5 arası alır, diğer gruplarda da reytinge ulaşırsa bu günde en azından bu sezon sonuna kadar devam edebilir. Eğer 3 reytingin altında bir izlenme alırsa sezon sonunu göremez. Bu yüzden dizinin tutunabilmesi için 5 reytinglere ulaşması gerekiyor. Benim düşüncem 4-5 arası bir reyting alacağı yönünde. Siz diziyi izlediyseniz dizi ile ilgili ne söyleyebilirsiniz? Tehlikeli Karım dizisini beğendiniz mi? Bundan sonraki günlerde izler misiniz?

[saritext]Tehlikeli Karım Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/saritext]

Tehlikeli Karım reyting sonuçları açıklandı. İlk bölümü ile beklediğimin biraz altında bir reyting aldı. Dizi biraz daha reytingini yükseltirse en azından bu sezon devam edebilir. Aksi halde ilk 10 bölümde biter. Dizinin orijinali de 10 bölüm. Dizi totalde 3.54 ile 13, ab grubunda 3.34 ile 10., abc grubunda ise 3.67 ile 13. sırada yer aldı. 

25 Mart Pazar Reyting Sonuçları?

Tehlikeli Karım 1. Bölüm Tanıtımı

Etiketler: tehlikeli karım izlendi mi tehlikeli karım reyting sonuçları nasıl tehlikeli karım tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL