Tehlikeli Karım Şahin Kimdir? (Hakan Atalay)

Tehlikeli Karım Şahin Kimdir? (Hakan Atalay)

Yazar: Emre Tehlikeli Karım

Show Tv ekranlarında yayınlanan Tehlikeli Karım tüm heyecanı ile devam ederken dizide Şahin karakteri merak konusu oldu. Şahin ” Derin’in gizemli akıl hocasıdır ve Sessiz Kadın isminde bir bar işletmektedir. Derin ile eskiye dayanan bir dostluğu bulunmaktadır. Şahin’in ne kadar tehlikeli olduğunu ve Derin’i kollamak için ne kadar ileri gidebileceğini kestirmek zordur.” Dizide Şahin karakterini ise Hakan Atalay canlandırmaktadır. Hakan Atalay hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Tehlikeli Karım Şahin Kimdir? (Hakan Atalay)

1982 yılında Artvin ilinde dünyaya gelen oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olduktan sonra Semaver Kumpanya’da çalışmaya başlamış ve burada eğitimini devam ettirmiştir. Buraya Hacivat Karagöz isimli oyunla dahil olan oyuncu Cimri, Kuşlar, Bir İnfazın Portresi, Veriler, Karagöz’üm Hacivat’ım oyunlarında yer almıştır. Müstehak isimli dergide köşe yazarlığı da yapan başarılı ismin birbirinden güzel makaleleri bulunmaktadır.

Hakan Atalay, 2006 yılında Köprü isimli dizide Sakıp karakterini canlandırmıştır. 2008 yılında Yengeç Oyunu isimli sinema filminde Hakan karakterini canlandıran oyuncu filmde Özcan Varaylı, Ayça İnci, Ayşe Kökçü, Ensar Kılıç gibi oyuncularla birlikte rol almıştır. 2009 yılında Aile Saadeti isimli dizide Jurnalci karakterini canlandıran oyuncu 2010 yılında Şenlikname: Bir İstanbul Masalı isimli filmde Meraklı karakterini canlandırmıştır.

[mavitext]Tehlikeli Karım Çınar Kimdir? Tıklayınız! [/mavitext]

Hakan Atalay, 2015 yılında Kardeşim Benim isimli filmde Çetin karakterini canlandırırken, filmde Burak Özçivit, Murat Boz, Aslı Enver, Ahmet Gülhan ve Ferdi Sancar gibi isimler yer almıştır. 2015 yılında Çırak isimli sinema filminde Alim karakterini canlandıran başarılı isim hem sinema hem dizi sektöründe adından sıklıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Hakan Atalay şu na Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan internet dizisi Fi’de Kaya karakterini canlandırmıştır.

Hakan Atalay, 2017 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Sibel Can ve Emre Kınay’ın başrolde oynadığı Sevdanın Bahçesi isimli dizide rol almıştır. Hakan Atalay, 2016 yılında 27. Ankara Film Festivali’nde Çırak filmi ile Umut Veren Yeni Erkek Oyuncu Ödülü’nü almıştır. Tüm bu emeklerinin az da olsa takdir edilmesi oyuncuyu mutlu etmiştir. Hakan Atalay’a yeni projesi Tehlikeli Karım dizisinde başarılar dileriz.

[saritext]Tehlikeli Karım İzlendi mi? Tıklayınız![/saritext]

Tehlikeli Karım Hakan Atalay Videosu

Etiketler: tehlikeli karım şahin gerçek adı tehlikeli karım şahin kim tehlikeli karım şahin oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL