Tehlikeli Karım Seda Kimdir? (Bige Önal) Boyu, Sevgilisi

Tehlikeli Karım Seda Kimdir? (Bige Önal) Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre Tehlikeli Karım

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Tehlikeli Karım dizisinde merakla beklenirken dizide rol alacak oyuncu ve karakterler de belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de dizide Alper’in sevgilisi olan Seda’dır. Seda dizide Alper’e; ” seni yarı yolda bırakacağımı mı sandın!” sözleri ile dikkatleri üzerine çekti. Tehlikeli Karım dizisinde Seda karakterini canlandıran oyuncu Bige Önal’dır. Peki Bige Önal kimdir? Bige Önal ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Tehlikeli Karım Seda Kimdir? (Bige Önal) Boyu, Sevgilisi

Bige Önal, 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1.69 cm boyunda 52 kg ağırlığındadır. Mavi göz rengine sahip oyuncu kova burcudur. Annesi Heybeliadalı, babası ise İzmirli’dir. İstanbul Levent’de annesi ile birlikte yaşayan güzel oyuncu özel hayatının çok bilinmesini istememektedir. İyi oyuncu olmanın magazinsel olması anlamına gelmediğini düşünen oyuncu arka planda kalıp çizgisini koruyan bir çok insan olduğunu belirtmiştir.

Bige Önal’ın annesi eski model Mine Baysan ile babası Galatasaray eski futbolcusu Erhan Önal çok küçük yaşta ayrılmışlar. Bige Önal hem annesinden hem de babasından aldığı özellikleri olduğunu belirterek, çocukken mahalede futbol oynadığını söylüyor. Annesinin köşe yazarlığı ve senaryo yazdığını bu yüzden kitaplara ilgisinin buradan geldiğini belirtmiştir. Babasının ilk evliliğinden bir kardeşi olan oyuncu sonradan tanıştığı için kardeş hissi alamadığını belirtmiştir.

[saritext]Tehlikeli Karım Çalan Yabancı Şarkılar? Tıklayınız![/saritext]

Bige Önal, Aras Bulut İynemli ile iyi bir ilişkisi olduğunu, Aras’ın kendisine iyi geldiğini söylemiştir. Aras ile arkadaş gibi olduklarını belirtmiştir. En büyük korkusunu ise özgür olmamakta yaşadığını söylüyor. Koyu bir Galatasaraylı olan oyuncunun en büyük tutkusu ise başarılı olmaktır. Güzelliğin kendisi için birinci sırada olmadığını söyleyen oyuncu fiziksel olarak değil karakter olarak kendine güvendiğini belirtmiştir.

Bige Önal, 2007 yılında Kısmetim Otel, 2010 yılında ise Halil İbrahim Sofrası ve Elde Var Hayat, 2014 yılında Yasak ve Benim Adım Gültepe, 2015 yılında ise Maral, 2016 yılında ise Göç Zamanı projelerinde yer alan başarılı isim Tehlikeli Karım dizisi ile kariyerinde yeni bir başlangıç yapacaktır. Tehlikeli Karım dizisinde Seda karakterini canlandıracak oyuncu Bige Önal’a yeni projesinde başarılar dileriz.

[mavitext]Tehlikeli Karım Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Tehlikeli Karım Bige Önal Videosu

Etiketler: tehlikeli karım seda boyu tehlikeli karım seda kim tehlikeli karım seda oynadığı diziler tehlikeli karım seda sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL