Tek Yürek Dizisi Tuttu mu, İzlendi mi? Yorum Sayfası!

Degas Film yapımcılığında Trt1 ekranlarında başlayan yeni dizi Tek Yürek, Mehmet Ada Öztekin yönetmenliğinde ekranlara geldi. Dizi Perşembe günü gibi zor bir günde ekranlara gelerek bir risk aldı. Peki Tek Yürek izlendi mi, tuttu mu, reytingleri nasıl?

Tayanç Ayaydın, Vildan Ataseven, Hilmi Cem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan gibi isimlerin yer aldığı Tek Yürek, Kanada’da buz hokeyi koçluğu yaparken oyuncusun şiddet uyguladığı için atılan Halit’in ve onun Türkiye’deki öğrencilerinin hayat hikayesini anlatmaktadır. Atıldıktan sonra İstanbul’a babasından kalan eve gelir. Burada bir klupte buz hokeyi kolu olarak göreve başlar. Amacı bir takım kurup başarılı olamaktır.

Mahalleden serseri çocukları toplar ve bir takım kurar. Çocuklar her biri ayrı bir dünyadadırlar. Tek Yürek reytingleri merak ediliyor. Dizi izlendi mi, ilk bölümü ile kaç puan reyting aldı. İşte detaylar. Tek Yürek ilk bölüm reytinglerini aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz. Sizler yeni diziyi nasıl buldunuz. Yorum yaparak dizi hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

7 Şubat 2019 Perşembe Reytingleri; Tek Yürek İzlendi mi, Reytingleri Nasıl?