Tek Yürek Mazlum Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Tek Yürek Mazlum Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tek Yürek dizisinde Mazlum karakteri oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekti. Malum komik tavırları ile izleyenleri güldürmeyi başarıyor. Peki mazlum kimdir, gerçek adı ne?

Mazlum, İstanbul’un bir Mahallesi’nde arkadaşları ile bazı pis işlerde çalışan biridir. Yiğit, Yusuf, Sait, ve Atakan ile beraber arkadaşlık kurmuş ve çok sağlam bir arkadaşlıkları vardır. Hamit ile tanışmaları da ilginç olmuştur.

Hamit çocukları ile İstanbul’a gelmiş ve bir yerde yemek yemek için durmuşlardır. Yemek yedikleri arka masada ise Mahzun yemek yemektedir. Mazlum ‘ya almaya gelen Yiğit yüksek ses müzik ile araçtan inerek. Restorandaki herkes gibi Hamit ve çocukları da bundan etkilenirler. Hamit gelir ve mazluma hadi gidelim der. Bu sahne de mazlumun yemeği son kırıntısına kadar yemesi izleyenleri güldürmeye yetmiştir. Mazlum karakterini canlandıran oyuncu Tugay Bahşi’dir.

Tugay Bahşi, Tek Yürek dizisinde Mahkum Kahraman karakterini canlandırmaktadır. 1994 Antalya doğumludur. 188 cm boyunda olan Tugay, 80 kg ağırlığında olup akrep burcundandır. İstanbul üniversitesini bitirmiş oyuncu Almanca bölümü mezunudur. Akademi 35 buçuk oyuncu atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk dışında bir şok hobisi olan oyuncu boş zamanlarında;

Gitar, basketbol, yüzücülük ve basketbol sporu ile ilgilenmektedir.

Etiketler: tek yürek mazlum kim tek yürek oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL