Teklif Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Teklif Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Yazar: Emre Yeni Diziler

Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği, beyaz ekrana yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Teklif dizisi çok yakında görücüye çıkıyor. Hazırlıkları son sürat devam eden yaz dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Teklif dizisi oyuncu kadrosu, konusu karakterleri ve nerede çekildikleri hakkında tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

Daha önce bir çok başarılı yapıma imza atan Pastel Film’in yeni dizisi Nilgün Öneş’in sihirli kaleminde çıkıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Gönül Çelen, Aşka Sürgün ve Kördüğüm gibi başarılı yapımlara imza atan Tomris Giritlioğlu yer alıyor. Geçtiğimiz haftalarda ekrana getirdiği Bir Mucize Olsun dizisiyle hayal kırıklığına uğrayan Pstal Film son atağını yaptı ve Teklif dizisini basına açıkladı.

Teklif dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosu şimdiden büyük merakla bekleniyor. Diziyle ilgili tüm detaylar özenle ilerliyor. Senaryo ve oyuncu kadrosu uyumlu bir şekilde hazırlanıyor. Dizinin izleyenleri derinden etkilemesi ve diziye bağlanması için seçkin bir oyuncu kadrosu olması şart. Dizi sektöründe çıtanın bu kadar yükseldiği şu dönemde yapımcılar daha dikkatli ve titiz davranıyor.

Teklif dizisi oyuncuları açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacaktır. Kanalı henüz açıklanmayan dizinin çekimleri çok kısa bir süre içinde başlayacak ve haziran ayının sonunda ekrana gelecek. İnsanlık Suçu’nu Kanal D için hazırlayan Pastel film, Teklif dizisi için kanal arayışını sürdürüyor. Fakat Bir Mucize Olsun dizisinden sonra Fox TV ile sorun yaşayan yapım şirketinin artık Fox Tv ile çalışması beklenmiyor.

Teklif dizisi oyuncularından ziyade konusu da çok merak ediliyor. İsminden de anlaşıldığı gibi hayatına yön verecek bir teklifle karşı karşıya kalan bir gencin kabul etmek zorunda kaldığı bu teklifle değişen hayatı konu alınacak.

Teklif dizisi oyuncu kadrosu açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacaktır. 

Etiketler: teklif dizisi konusu teklif dizisi oyuncu kadrosu teklif dizisi oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL