The Final Four Yarışma Program Formatı? Yarışma Kuralları!

The Final Four Yarışma Program Formatı? Yarışma Kuralları!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv yeni bir yarışma programına daha hazırlık yapıyor. Daha önce 25 Film imzalı yarışma programları Sesi Çok Güzel ve Ben Söylerim’i yayınlayan kanal ses getirecek yeni bir program olan The Final Four’u yayınlayacak. Fox Tv’nin ses yarışması eksikliğini bu yarışma ile gidereceği konuşuluyor. Peki The Final Four nasıl bir program? Kuralları ne? Yazımızda..

The Final Four Yarışma Program Formatı? Yarışma Kuralları!

Karga Seven Pictures’in Türkiye’ye uyarlayacağı The Final Four yarışmasında Jüri tarafından seçilen 4 yarışmacı her hafta yerlerine geçmek isteyen yeni yarışmacılara karşı yarışacak. Seçilen 4 yarışmacı ilk bölümden itibaren süper star imkanlarına sahip olacak.

Hayatları kameralarla kayıt altına alınacak olan yarışmacılar bu lüks yaşamı kaybetmemek ve halkın kalbini kazanmak için yarışacak. 2018 yılında Fox ekranlarında yayınlanacak olan yarışma programı ilgiyle izleneceğe benziyor. Yarışmanın Jüri üyeleri için çalışmalar devam etmekte olup yarışma için başvuruların nasıl yapılacağı henüz açıklanmadı. Muhtemelen Fox Tv internet adresinden başvuru formu yayınlayacaklardır.

Sizce Fox Tv de yayınlanacak olan yarışma programı tutar mı? Jüri üyeleri kim olabilir? Bu konularda ne düşünüyorsunuz?

The Final Four Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: the final four program formatı the final four program jürileri the final four yarışma kuralları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL