Tılsımlı Gömlek Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Tılsımlı Gömlek Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Amerikan Kanalı Nextflix’in ilk orijinal Türk dizisi olan Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi isimli romandan uyarlanacak olan Tılsımlı Gölek Q3 medyanın yapımcılığını Pınar Bulut’un senaryasunu üstlendiği dizinin başrolünde ise Çağatay Ulusoy rol alacak. İçerde dizisi ile başarı sağlayan Çağatay Ulusoy dizide oynamayı kabul etti. Dizinin internet ortamında yayınlanacağı söyleniyor.

Tılsımlı Gömlek Konusu:

Genç  bir adam, özel güçlere sahip olduğunu keşfeder. Şimdi İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı, şehri ve tüm insanlığı korumak için elindeki bu güçleri kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir. Bu yolda kendisine yardım edecek arkadaşları ile harekete geçmekten başka çaresi yoktur.

Tılsımlı Gömlek Oyuncu Kadrosu!

Dizide süper güçleri olan birini canlandıracak olan Çağatay Ulusoy, Yavuz rolünde. Yavuz Osmanlı İmparatorluğunun 9. Padişahı Yavuz Sultan Selim’in tılsımlı gömleğini bulup üstün güçleri olan bir kahramana dönüşür.

Tılsımlı Gömek Çağatay Ulusoy Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 2010 yılında Best Model Of yarışmasında birinci olmuştur. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesinde eğitime başlayan oyuncu aynı zamanda oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. İlk kariyerine Adını Feriha Koydum ile başlayan oyuncu İçerde dizisi ile oyunculuğunun zirvesine çıkmıştır.

Etiketler: tılsımlı gölek neyi anlatıyor tılsımlı gömlek çağatay ulusoy tılsımlı gömlek konusu tılsımlı gömlek konusu oyuncu kadrosu tılsımlı gömlek nedir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL