TLC Bırak Ben Yapayım İç Mimar Hakan Kütahya Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TLC ekranlarında 3 Kasım pazar gününden itibaren ekranlara gelecek olan bırak ben yapayım isimli programın sunucusu Hakan Kütahya kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Yetenekli mimarın kim olduğu merak ediliyor. Hakan Kütahya kimdir?

Evlerinize farklı bir görünüm kazandıran, uzun yıllardır düşünüp de yapamadığınız birçok değişimi kısa bir sürede hayata geçiren iç mimar Hakan Kütahya kimdir? Hakan Kütahya Doğu Akdeniz üniversitesi mimarlık fakültesi iç mimarlık bölümünden mezun olmuştur. 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Hakan Kütahya liseyi İstanbul’da okumuştur.

Lise sonrasında Doğu Akdeniz üniversitesini giderek burada iç mimarlık bölümünde okumuştur. Üniversiteden sonra bir otel mimarinin yanında 4 yıl çalışmış sonrasında ise 4 yıl süreyle şantiye şefliği yapmıştır. Fakat sonrasında mesleğini bırakıp fotoğrafla ilgilenmeye başlamıştır.

Çektiği fotoğrafları mimarlık mesleği ile birleştirerek Instagram hesabında paylaşma ya başlamıştır. bu paylaşımlar kısa sürede büyük beğeni toplamış ve Instagram hesabı 223 bin takipçiye ulaşmıştır. Hakan Kütahya’nın instagram hesabı @hakankutahya dır. Şimdi ise Bırak Ben Yapayım isimli programı sunmaktadır.

Etiketler: bırak ben yapayım hakan kütahya kimdir tlc bırak ben yapayım sunucusu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL