TLC Bırak Ben Yapayım Programı Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu

TLC Bırak Ben Yapayım Programı Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TLC kanalından yeni bir program yayın hayatına başlayacak. Evlilik isteyen evler bu program sayesinde yeni bir yüze kavuşacak. Bırak Ben Yapayım isimli program’a nasıl başvurulur, başvuru formu nerede?

Evlerini yenilemek isteyip den bir türlü işe koyamayan çiftler bu program sayesinde harekete geçecekler. Yıllarca evini değiştirmek için planlar yapan ancak bir türlü bu planlarını uygulamaya geçiremeyenler için ideal bir program. Bırak Ben Yapayım programına nasıl başvurulur, başvuru formu nerede?

İç mimar Hakan Kütahya’nın sunumu ve olağandışı fikirleri ile ekranlara gelecek olan bırak ben yapayım programı 3 Kasım pazar gününden itibaren saat 14.30 da tlc ekranlarında seyirciyle buluşacak. Programa başvurmak isteyenler online sistem üzerinden bir form doldurarak başvuru yapabiliyorlar. Bu formu yine derecenin resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Ya da BURAYA tıklayarak direkt başvuru formu ulaşabilirsiniz. Tabii bundan önce başvurunuzun kabul olması için önemli noktalarında altını çizmek istiyoruz.

Öncelikle formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması büyük önem arz etmekte. Çünkü başvuran kişinin samimiyeti ve bu işi ne kadar istediği ve ciddiyeti formu doldururken ortaya çıkmakta. O yüzden formu inceleyen programın yapımcı ekibi buna büyük dikkat ediyor. Peki online formda kısaca neler var bahsedelim.

İsim soyisim, doğum tarihi, Medeni durum, çocuk durumu, ev adresi, iş adresi, cep telefonu, e posta, yüzünüzün net bir fotoğrafı, eğitim durumu, meslek, çalıştığınız kurum, kısaca kendinizden bahsedin, ilgi alanlarınız, beğendiğiniz TV programları, daha önceye katıldığınız bir yarışma varsa bilgileri.

Sizinle birlikte programa katılacak kişinin bilgileri, evde değiştirilmek istenen alanın tanımı ve ihtiyaçları, fotoğrafı ve online formun sonunda “uzmanlarımız eşliğinde, değiştirmek istediğiniz alandaki tüm çalışmalara dahil olacağınızın ve sizinde fiilen çalışacağınızın farkında mısınız” sorusuna evet demeniz gerekmektedir.

Bırak Ben Yapayım Tanıtım Fragmanları

Etiketler: Bırak Ben Yapayım başvuru formu Bırak Ben Yapayım nasıl başvurulur


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL