TLC Bu Ben Miyim Doktor B Kimdir? (Op. Dr. Bülent Cihantimur)

TLC Bu Ben Miyim Doktor B Kimdir? (Op. Dr. Bülent Cihantimur)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Sevilen kanal TLC’den yerli bir yapım ekranlara geliyor. Genelde yabancı yapımları ülkemize getiren TLC’den bu sefer yerli bir yapım hazırlığı başladı. Bu Ben Miyim programında Doktor B olarak bilinen Bülent Cihantimur her bölüm 3 hastasına sihirli bir dokunuş yapacak. Peki kimdir bu Doktor B, Bülent Cihantimur?

Op. Dr. Bülent CİHANTİMUR, 1968 Kars doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimi sonrası İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıpta Uzmanlık sınavını kazandıktan sonra ihtisasını ise Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1999 yılında bir sağlık gurubu kurmuş ve bu sağlık grubuna başlı olarak 7 şubede hizmet veren bir kliniğin genel koordinatörlüğünü yapmaktadır. Estetik International Sağlık Grubunu adıyla bilinen kuruluşun yönetimi dışında kendi mesleki işlerini de yürütmektedir.

Op. Dr. Bülent Cihantimur’un öğrencilik yıllarında ve diğer dönemlerde ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış onlarca makalesi bulunmaktadır. Bununla birlikte Bursa’da bazı magazin ve sanat dergilerinde köşe yazarlığı yapmaya devam etmektedir.

TLC Bu Ben Miyim Tanıtım Fragmanı

Etiketler: TLC Bu Ben Miyim doktor b kimdir TLC Bu Ben Miyim doktor bülent cihantimur kimdir TLC Bu Ben Miyim sunucusu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL