TLC Rüya Gibi Evler Tarek El Moussa Kimdir? Nereli, Yaşı, İşi ve Bilinmeyenler!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tlc kanalının sevilen programı Rüya Gibi Evler isimli programın sunucusu Tarek El Moussa özellikle ismi ile Türk izleyicilerin dikkatini çekmiştir. Türkçede Tarık olarak bilinen Tarek ismini kullanan deneyimli program yapımcısı ve sunucusu emlakçı Tarık El Moussa kimdir, çocukları, işi, hayatı ve kariyeri…

Şu anda TLC ekranlarında Flip or Flop isimli programın yapımcısı ve sunucusu Tarık Moussa aslen emlakçı olarak kariyerine başlamıştır. Amerika’da yaşanan ekonomik kriz sonrasında kendisini televizyon programcılığı üzerinde yoğunlaştırmıştır. Bu anlamda peşin fiyatına aldığı evleri tadilat yaparak yüksek fiyattan satmaktadır. Tarık programı eşi Christina ile birlikte yapmaktadır. Güney Kalifornia şehirlerinde geçen programda gerçekten güzel işler çıkartıyorlar.

Program izleyenler Tarık’ın eşi Christin’in biraz daha geri planda kaldığını çok sönük olduğunu söylüyorlar. Bir şeye ya çok iyi diyor ya da çok kötü diyor, teknik ayrıntıları ait hiçbir bilgisi yok cipies eleştiriler alıyorlar. İsterseniz kısaca Tarık El Moussa’den bahsedelim. 1981 ABD’nin Kaliforniya eyaletinin Long Beach bölgesinde doğmuştur.  Christina El Moussa ile 2008 yılında evlenmişlerdir. Çiftin Taylor El Moussa ve Brayden El Moussa adında 2 çocukları olmuştur.

Çift 2018 yılında boşanmışlardır. ABD magazin dünyasında boşanmanın sebebi olarak Tarık El Moussa’nın çocuklarının dadısı ile yaşadığı ilişki olarak gösterilmektedir. Söylenenler şuan için dedikodudan öte gitmemektedir. HGTV’nin dikkatini çeken çift kendilerine yapılan program teklifini kabul etmiş ve şuanda severek izlenen Flip or Flop isimli program ortaya çıkmıştır. Biraz program içeriğinden bahsedelim. Flip or Flop nasıl bir program?

Flip or Flop Program Formatı Nasıl? İlk Nasıl Başladı?

Karı koca ekibi Güney Kaliforniya bölgesinde emlak satmaktadır. Konut piyasası Ekim 2008 borsa çöküşünden sonra, gayrimenkul işleri acı çekmeye başladı. El Moussa ve karısı, sadece birkaç yıl içinde aylık 6.000 $ ‘lık bir evden aylık 700 $’ lık bir daireye gieçiş yaptılar. Anlayacağınız işler o kadar kötüydü.

2011’de bir gün, kendiliğinden bir hırsla, Tarık bir arkadaşından HGTV için bir video bandı çekimi konusunda yardım etmesini istedi. Arkadaşı, başlangıçtan bitişe doğru bir evin tadilat sürecinin bütün bir bölümünü filme aldı. Flip’in ilk video kaydı bir prodüksiyon şirketine gönderildi. Birileri gerçekten çok fazla ilgi göstereceğine inanmıyordu, ancak yapım şirketi Pie Town Productions onu sevdi. HGTV yapımcıları, çiftin yaptıkları yenileme projelerinin birçoğunun önce ve sonra(before-after) olarak instagram profillerinde yer aldıklarını fark etmişti.

2012 yılında, HGTV çiftini sıkıntılı mülk satın alma ve yenileme sürecini gösteren düzenli bir haftalık program imzaladı.  Variety Magazine dergisine verdiği bir röportajda El Moussa şöyle demiştir: “Her bölüm yanlış giden ve yanlış yapılan şeyleri gösterir”.  Nisan 2013’te Flip Or Flop sonunda küçük ekranlardaki yerini aldı. Programda Tarık El Moussa emlakçı ve eski eşi Christin ise tasarımcı olarak yer almaktadır.

Etiketler: Tarek el moussa kimdir TLC emlakçı tarık kim TLC tarık kimdir


Yorumlar

  • Dilek

    Kristini gordum baska adamla sasirdim bu tarigin esi ALLAH ALLAH gozlerim yalnismi goruyo acaba bunlar nezaman ayrildilar nezaman nezaman kristin evlendi izlediyimde esiyle guzel calisiyodular takip ediyorum ama kristinin yeni esi daha yakiskli

  • İnci

    Şu an tlc de yalniz bir program sunuyor sasirdim..geçen gün eşiyle olan program vardi...araştıralım dedim tahmin ettigim gibi ayrilmislar...birlikte olan program daha güzeldi

  • melih

    Kristina'nin birlikte olduğu adam yine aynı kanalda ya da Dmaxta olabilir araba tamiratı ile uğraşıyor ancak ayrıldılar Kristina tek kaldı, Tarek şu an playboy güzeli ile birlikte.

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL