Tolg Show Program Formatı? Sunucusu Kim?

Tolg Show Program Formatı? Sunucusu Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Tolg Show isimli program daha başlıyor. Fox Tv son zamanlarda eğlence programlarını bir bir yayınlamaya başladı. Bu programlardan bir tanesi de Tolg Show olacak. Program sunucusu ise daha önce Arkadaşım Hoşgeldin adlı tiyatro oyununda oynayan Tolga Çevik olacak. Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Tolg Show’u Tolga Çevik instagram hesabından duyurdu:

“Merhabalar, yeni bir sezona başlıyoruz. Her zaman yanımızdaydınız. Çok güzel şeyler sizi bekliyor. Mahcup olmayacağız size inşallah. Beğendiğiniz şeyler değişmeyecek ancak büyük yenilikler var. 23 Ekim Tolg Show oyunumuzun biletleri biletixte satışa sunuldu. Çok heyecanlıyım.”dedi.

Bu oyununda Arkadaşım Hoşgeldin’e benzer bir tiyatro oyunu olduğu ancak yenilikler olduğu gelen bilgiler arasında. Peki programın sunucusu Tolga Çevik kim?

Tolg Show Program Sunucusu Tolga Çevik Kim?

1974 tarihinde İstanbul’da doğan Tolga Çevik, Aslen Mersin’lidir. Lise döneminden itibaren oyunculukla ilgilenen oyuncu üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda okumak istemiş ancak kazanamamış, bunun üzerine Yeditepe Oyuncuları adlı tiyatroya katıldı.

Celile Toyan ve Göksel Koray gibi ünlü isimlerden ders alan Tolga Çevik kendisini geliştirmekten çekinmedi. Eğitimini ABD’de devam ettiren Çevik, Sahne Sanatları bölümünden başarı ile mezun oldu. ABD’de ünlü aktör Robin Williams’den ders aldı. Türkiye’ye dönen Çevik B.K.M’ye katılarak Bana Bir Şeyler Oluyor adlı tiyatroda oynadı. Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği Vizontele, Vizontele Tuube  ve Organize İşler filmlerde rol aldı.

Arkadaşım Hoşgeldin adlı tiyatro oyununda 2013 yılından beri oynayan oyuncu Cem Yılmaz’ın kız kardeşi Özge Yılmaz ile evlendi. Bir kız (Tuna), bir erkek (Tan) adında iki çocuğu bulunmaktadır. 2009-2010 yılları arasında uzun dönem askerlik yaptı.

Tolg Show Dış Ses Kim? Kamera Arkası Yönetmen? Tıklayınız!

Tolg Show Videosu!

Etiketler: tolg show nasıl bir program tolg show ne zaman başlayacak tolg show program formatı tolg show program sunucusu tolg show tolga çevik


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL