Tolg Show’da Dış Ses Kim? Kamera Arkasındaki Yönetmen?

Tolg Show’da Dış Ses Kim? Kamera Arkasındaki Yönetmen?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarında yayınlacak olan Tolg Show, Tolga Çevik’in oyunu ile başalayacak. Ekim ayı sonlarında başlayacak olan program Arkadaşım Hoşgeldin, Müdür Ne Yaptın gibi show programlarına benzeyecek. Ancak yeniliklerin de olacağını İnstagram hesabından duyuran oyuncu Tolga Çevik izleyicileri utandırmayacaklarını söyledi. Program büyük bir merakla beklenirken program arkasında konuşan dış seste merak konusu oldu. Tolg Show‘da dış ses kim? Gerçek adı ve merak edilenler…

Tolg Show Dış Ses ( Fırat Doğu Parlak) Kim?

Tekirdağ’ın Çorlu İlçesinde 1984 yılında dünyaya geldi. Eğitimini ilkokul, ortaokul ve liseyi doğduğu yerde okudu. Liseden sonra hayatına yönetmen olarak devam etmek isteyen Parlak, İstanbul’da konservatuvar eğitimi aldı. Bir çok reklam filminde yönetmenlik yapmıştır.

Tolga Çevik’in rol aldığı Komedi Dükkanı’nda yönetmenlik yapmaya başladığında Türkiye’de tanınmış oldu. Kendi kurduğu Komedi Dükkanı’nın uzun süre yayında kalmasını sağladı. Mert ve Gert, Cümbür Cemaat Aile isimli dizilerinde yönetmenliğini yaptı. Sonrasında Arkadaşım Hoşgeldin adlı turne ile Türkiye’yi gezdi. Bu programı Tv’de yayınlanmaya başlayan Parlak, ” Sen devam et ben montajda atarım onu” sözü ile olay oldu.

Tolg Show Program Formatı? Tıklayınız!

Arkadaşım Hoşgeldin programının amacı metne bağlı kalmaksızın tamamen doğaçlama tiyatro yapmaktır. Fırat Doğu Parlak Burcu Kara ile evlendi. Burcu Kara herkesin tanıdığı dizi ve sinema oyuncusudur.

[mavitext]Tolg Show Minik Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Fırat Parlak’ın Eşi Burcu Kara Kimdir?

1980 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Eskişehir Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. 16 yaşında Üniversite ile tanışan oyuncu 20 yaşında Üniversiteyi bitirdi. Kanal D ekranlarında haber spikerliği yapan oyuncu daha sonra oyunculuk derleri almaya başlamıştır.

İlk projesi Haziran Gecesi dizisinde Duygu karakterini canlandırdı. O Şimdi Mahkum filminde Spiker Kız, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu filminde ise Prenses Maya karakterini canlandırmıştır. 2011 yılında Buğra Gülsoy ile evlenmiş, 2012 yılında boşanmıştır.

Fırat Doğu Parlak Videosu!

Etiketler: tolg show dış ses gerçek adı tolg show dış ses kim tolg show dış ses sevgilisi tolg show kamera arkası yönetmen


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL