Tolga Sarıtaş’ın Yeni Dizisi Arıza Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yeni Diziler

Başrollünde Tolga Sarıtaş‘ın olduğu 2020 Eylül ayında Show Tv ekranlarında yayın hayatına başlaması beklenen yeni dizilerden bir tanesi de Arıza. Arıza dizisinin yapımcılığını başarılı projeleri ile adından söz ettiren Es Flim üstleniyor. Arıza dizisinin daha önce Trt’1 ekranlarında yayınlanması bekleniyordu. Arıza Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Arıza’nın başrolü için ise usta oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile anlaşılmıştı. Ama daha sonra 2020 sezonu için Alef dizisi ile anlaşma yapan ve ekranlara gelen Kenan İmirzalıoğlu yerine Arıza’nın başrolü için Tolga Sarıtaş ile anlaşıldığı duyuldu. Tolga Sarıtaş’ın Yeni Dizisi Arıza Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Arıza Dizisinin Konusu Nedir?

Arıza dizisinde Ali Rıza dürüst ve keskin çizgileri olan bir gençtir. Kendi inandıklarına aykırı olaylarla karşılaşması sonucunda arızaya bağlar. Dizide Ali Rıza(A.Rıza)’nın taksisine binen Halide ile karşılaşması ve sonrasında yaşanan olaylar anlatılmaktadır. Ali Rıza taksicisidir ve yolu Halide ile kesişince hayatı bir anda değişir. Cast çalışmaları biten Arıza dizisi kesinleşen oyuncuları ile sezona damga vuracak gibi. İşte Arıza dizisi oyuncuları…

Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu

Tolga Sarıtaş(Ali Rıza) Kimdir?

30 Mayıs 1991’de dünyaya gelen Tolga Sarıtaş aslen Sivaslı bir oyuncudur. Birçok reklam dizi ve sinema filminde oyunculuk yapan yakışıklı oyuncu İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tolga Sarıtaş tiyatroya olan ilgisi doğrultusunda lise öğrenimi sonrası Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda tiyatro oyunlarında yer almıştır.

Tolga Sarıtaş ilk televizyon deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Şehzade Cihangir rölü ile gerçekleştirmiştir. Tolga Sarıtaş’ın ayrıca müziğe de ilgisi vardır. Çeşitli müzik gruplarıyla birlikte baterist ve gitarist olarak sahne almıştır. Ayrıca Güneşin Kızları dizisinde Ali Mertoğlu karakterini canlandırmıştır. Son dönemlerde ise Söz dizisindeki “Yavuz Karasu” karakteri ile çok sevilmiş ve beğeni toplamıştır. 2017’de vizyona giren Kötü Çocuk filminde “Meriç Tuna” karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Ferhat ile Şirin dizisinde “Ferhat” karakterine hayat vermiştir.

Ayça Ayşin Turan(Halide) Kimdir?

Halide doktordur. İş gereği İstanbul’un karanlık ailelerinden Ersoylu ailesinin pisikopat oğlu ile yolları kesişir. Halide kendisini deli gibi seven bu psikopattan kurtulmak istemektedir ancak bu biraz zordur. Kaçmak isterken Ali Rıza’nın taksisine biner. İşte o anda tüm dengeler değişir.

Ahmet Mümtaz Taylan Kimdir?

Ahmet Mümtaz Taylan Ariza dizisinde Halide karakterinin babasını canlandırmaktadır. Eski kabadayılardan olan Halide’nin babası dizinin ilerleyen bölümlerinde Ali Rıza ve Halide’nin sığınağı olacak ve onlara destek verecektir.

Olgun Toker Kimdir?

Olgun Toker Arıza dizisinde İstanbul’un karanlık ismi Fuat Ersoylu’nun oğludur. Pisikopat rolde oynayan Olgun Toker dizide Halide’ye deli gibi aşık olmuştur. Bu aşk takıntı halini almıştır. Ali Rıza ile yolları bu yüzden kesişecek ve amansız bir savaşın fitili ateşlenecektir.

Levent Can(Fuat Ersoylu) Kimdir?

Levent Can dizide Fuat Ersoylu karakterini canlandırıyor.Pisikopat ve takıntılı oğlu yüzünden başı derde girecek ve aslında hiçte istemeyeceği bir savaşın içinde kendisini bulacaktır. Fuat Ersoy ve Halide’nin babası eski arkadaşlardırlar.

Cavit Çetin Güner Kimdir?

Murat Daltaban kimdir?

Dilara Aksüyek kimdir?

Uygar Özçelik kimdir?

Arıza Dizinin diğer oyuncuları Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Duygu Akdeniz, Sıla Gözüm, Gökay Müftüoğlu, Burak Demir ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi isimlerdir.

Arıza Dizisi Tanıtım Fragmanı

Etiketler: arıza dizisi konusu arıza dizisi oyuncu kadrosu


Yorumlar

  • Seni çok seven biri

    ❤️Tolga seni çok seviyorum Tolga❤️

  • Yaren

    Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan harika bir çift oldunuz mavişler

  • Deniz

    Dizinin 2.fragmanı yıkıyor resmen Tolga oyunculuğun efsane birde o muhteşem ses tonun olunca bizede izlemek düşüyor tekrar tekrar izliyorum fragmanı diğer oyuncularda muhteşem oynuyorlar kadronun mükemmelliği diğer diziler kıskançlıktan çatlasın😁

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL