TOLGSHOW Minik Lakaplı Müzisyen Kimdir? (Özer Atik)

TOLGSHOW Minik Lakaplı Müzisyen Kimdir? (Özer Atik)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox ekranlarında Cumartesi günleri saat 22.30′ da ekranlara gelen yarışma programı TOLGSOW Tolga Çevik’in doğaçlama olarak yaptığı oyunları izleyici ile buluştururken, İnteraktif gösteride kamera arkası gizli yönetmen Fırat Parlak ve Minik lakablı Özer Atik ile daha da eğlenceli hale geliyor. TOLGSHOW’da Minik lakaplı Özer Atik merak konusu oldu. Peki Özer Atik kimdir? Tanıyalım.

TOLGSHOW Minik Lakaplı Müzisyen Kimdir? (Özer Atik)

Oyuncu, Piyanist, Ses Sanatçısı olan Özer Atik, 5 Kasım 1977 yılında Ankara’da dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu Ankara’da tamamlayan Atik, liseyi Özel Doğuş Lisesi’nde okudu. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Müzikoloji Bölümü’nde tamamladı. Profesyonel anlamda müzik çalışmalarına 1996 yılında başlayan başarılı isim, tiyatro sahnelerinde yayınlanmak üzere özgün müzikler besteledi.

Özer Atik ilk olarak Hadi Çaman Tiyatrosu’nda Dostum ve Kelebekler Özgürdü adlı oyunlara müzik çalışmaları yaptı. Barış Oyuncuları ve Tiyatro Alkış’ta arajör olarak çalışmaya başlatıp özgün sahne müzikleri yapmaya başladı. Tüm bu işlerin ardından müzik öğretmenliği de yaptı. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin ilk çocuk oyununun müziklerini yaptı. B.K.M. tiyatronun Sizinkiler Dünya Kaç Bucak isimli oyununun müziklerini de yaptı.

[mavitext]TOLGSHOW Program Formatı? Tıklayınız![/mavitext]

Türkiye’de bir çok ilaç firmasının müziklerinde de rol oynayan Özer Atik Gökhan Gürek ile birlikte çalışmalar yaptı. Türkiye’de geniş kitleler tarafından tanınmasını ise Komedi Dükkanı’nda yaptığı piyanistlik sayesinde kazandı. 2008 yılında Yok Böyle Bir Şey Albümünü çıkarttı. 2013 yılında Arkadaşım Hoşgeldin isimli programda kariyerine devam etti. Tolga Çevik ile birlikte TOLGSHOW’da kariyerine devam etmektedir. Özer Atik’e yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Tolgshow Dış Ses Yönetmen Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Özer Atik Videosu

Etiketler: tolgshow minik gerçek adı tolgshow minik kim tolgshow piyanist müzisyen kim


Yorumlar

  • bi tolgshow hayranı

    cumartesi günıerinin sabırsızlıkla bekıenen proqramı TOLGSHOW çokkk seviloyosunuz Tolga Çevik,Fırat Parlak,Sarp Bozkurt ve Özer Atik.

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL