Tozkoparan Dizisi Oyuncuları Kim? Mete, Elif, Can  Kimdir? Kaç Yaşında?

Tozkoparan Dizisi Oyuncuları Kim? Mete, Elif, Can Kimdir? Kaç Yaşında?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Trt 1 ekranlarında çoğunlukla çocuklara hitap eden yeni bir dizi başladı. Dizinin kadrosu çocuk oyunculardan oluşuyor diyebiliriz. Hafta sonları yayınlanan Tozkoparan dizisi oyuncuları ve konusu izleyenler tarafından merak edildi. Sıra dışı ve macera dolu hikayesiyle küçükleri ekrana kilitliyor. İşte dizinin küçük yetenekleri Tozkoparan Mert, Yasemin ve Can kimdir?

Mete ismindeki bir çocuğun her geçen gün daha kötüye giden hastalığını tedavi edebilmek için küçük ve sessiz bir kasabaya taşınmasıyla başlayan macerayı konu alan Tozkoparan dizisi hafta sonları izleyiciyle buluşuyor.

Tozkoparan Mete kim? Özgür Ege Nalcı

Özgür Ege Nalcı çok küçük yaşta kameralarla tanışan bir oyuncudur. 2006 yılında gözlerini dünyaya açan küçük oyuncu 12 yaşındadır. Oyunculuk kariyerine Turkcell reklamlarında oynayarak başlayan oyuncu Tozkoparan dizisinde Mete karakterine hayat veriyor. Büyük şehrin stresinde kendisini rahat hissetmeyen Mete’nin iyileşmesi için hatalarını değiştirmek zorunda kalırlar. Burada bambaşka maceralara sürüklenen Mete gittikçe iyileşecektir.

Tozkoparan Can Kim? Fatih Yılmaz

Tozkoparan dizisinde rol alan Fatih Yılmaz ilk oyunculuk deneyimini bu dizide alacaktır. Kötü rolde izleyeceğimiz Can diğer çocukları çok uğraştıracak.

Tozkoparan Dizisi Elif Kim? Leyla Kırşan 

Leyla Kırşan hepimizin Adı Efsane dizisinde tanıdığı ve hem sevimliliği hem de performansıyla çok sevilen ve tercih edilen çocuk oyuncudur. Daha önce Payitaht Abdulhamit dizisinde de rol almıştır.

Tozkoparan dizisinde merak ettiğiniz karakterler hakkında tüm merak ettiklerinizi yorum kısmında sorabilirsiniz.

Etiketler: tozkoparan dizi mete kim tozkoparan dizisi can kim tozkoparan dizisi mete kaç yaında tozkoparan dizisi yasemin kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL