TRT 1 Kralın Kızı Oyuncu Kadrosu, Tüm Karakterler

TRT 1 Kralın Kızı Oyuncu Kadrosu, Tüm Karakterler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TRT 1 ekranlarında yeni bir günlük dizi seyirci ile buluşuyor. Kore dizisi olarak ekranlara gelen dizinin adı Kralın Kızı. Güney Kore’de yayınlanan dizi ülkemizde TRT 1 ekranlarında yer alacak. Kralın Kızı dizisi oyuncu kadrosu, konusu ve karakterleri tüm detaylar yazının devamında sizlerle.

Solnan, annesi Chaehwa, üvey babası Kuchon ve kız kardeşi Solhi’yle birlikte köyünde mutlu bir yaşam sürmektedir. Solnan aslında Kral Yung’ın kızıdır ancak bunu bilmemektedir. Kız kardeşi Solhi gözü yükseklerde olan birisidir. Kız kardeşi Solnan başta olmak üzere herkesi kandırmış ve onun yerine geçmiştir. Bir kızı olduğunu Solhi’nin saray’a gelmesi ile anlayan Kral Yung, kendi oğlu Myong ile eski kralın oğlu Jinmu’nun yerlerini değiştirmiştir.

Orijinal adı King’s Daughter olan yapım 30 Eylül 2013 tarihinde yayınlanmaya başladı ve dizinin son bölümü 14 mart 2014’te ekranlara gelerek final yaptı. Dizi ülkesinde 108 bölüm olarak ekranlara geldi. Başrollerinde Seo Hyun Jin, Jo Hyun Jae, Seo Woo ve Lee Jae Ryong’un yer aldığı dizi TRT1 ekranlarında Kralın Kızı ismi ile ekranlara geliyor.

Etiketler: kralın kızı konusu kralın kızı oyuncu kadrosu trt1 kralın kızı oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL