Trt1 Acemi Anneler Oyuncuları, Kim Kimdir?

Trt1 Acemi Anneler Oyuncuları, Kim Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Trt1’in yeni günlük dizisi Acemi Anneler 19 ekim’de başlıyor. Acemi Anneler oyuncuları kimdir, oyuncu kadrosunda kimler var, detaylar yazımızda.

Trt1 Acemi Anneler Oyuncuları

Haftaiçi hergün 15:45’te TRT1 de yayınlanacak olan Acemi Anneler dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ilgi ile takip ediliyor. Gündüz kuşağında izleyici ile buluşacak olan Acemi Anneler oyuncuları genç yeteneklerden oluşuyor. Dizideki oyuncular tanıdık. Beni Affet, Beni Bırakma, Deniz Yıldızı ve Sevdim isimli dizilerin oyuncuları birleşmiş ortaya Acemi Anneler dizisi çıkmış. J Peki Acemi Anneler kim kimdir?

Acemi Anneler Oyuncuları Kim Kimdir?

Acemi Anneler Dizisi oyuncu kadrosunda Merve Üçer, Begüm T. Turay, Melis Yıldıran, Yağmur Öztürk, Berk Bakioğlu, Cantuğ Tural, Tolga Akman, Önder Atakanlı, Cansın Yılmaz, Ege Semih Eken, İpek Çeken, Zeynep A.Metin, Nermin Uğur, Murat Volkan Benli, Deniz G.Koçman, Başak Vural, Tüğçe Özbey, Tamer Aykut, Aslı Bayyiğit, Rümeysa Ay, Ayça Dokumacı, Doğukan Demirci ve Bade Çalışkan gibi isimler yer alıyor. Peki hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor.

Acemi Anneler Nil (Merve Üçer) kimdir?

Setroom Cast ajansına bağlı olan Merve Üçel 1992 doğumludur. Daha önce Beni Bırakma dizisinde Elif karakterini canlandırmıştı. Ankara Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu olan güzel oyuncu 2013 Miss Turkey ile adını duyurmuştu. Manken ve model olarak kariyerine devam eden Merve Üçel oyunculuğa İblisin Oğlu 13. Vahşet sinema filmi ile adım atmıştı.

Acemi Anneler Sevda (Begüm T. Turay) kimdir?

Dizide hamileliği sırasında defalarca bebeğini kaydeden Beyza’nın hayal kırıklığı dizinin ana teması. Acemi Anneler Beyza karakterini canlandıran oyuncu Begüm T. Turay’dır. Asıl adı Begüm Topçu Turay olan oyuncunun Masal Tadında isimli bir youtube kanalı vardır. Bir Varmış Bir Yomuş isimli tiyatro oyununda oynamıştır. Çağtuğ Turay ile evli olan güzel oyuncunun Masal adında bir kızı vardır.

Acemi Anneler Beyza (Melis Yıldıran)  kimdir?

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunu olan Melisa Yıldıran şuana kadar hiçbir dizi ve filmde rol almamıştır. Acemi Anneler dizisi Melisa için ilk tecrübe olacak.

Acemi Anneler Ceren (Yağmur Öztürk) kimdir?

1999 doğumlu olan Yağmur Öztürk Sevdim Seni Bir Kere isimli dizide Leyla karakterini canlandırmıştı. Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatını mezunu olan Yağmur Öztürk aynı zamanda Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde eğitim almıştır. Güzel oyuncu Yağmur Öztürk diksiyon, spikerlik ve sunuculuk eğitimleri de almıştır.

Etiketler: Acemi Anneler Oyuncu kadrosu Acemi Anneler Oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL