Trt1 Fazlası Zarar Yarışması Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu ve Detaylar!

Trt1 Fazlası Zarar Yarışması Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu ve Detaylar!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Trt1 2020-2021 sezonu için farklı bir yarışma ile evlerimize konuk olacak. Ezgi Serter’in sunumu ile hafta içi her gün yayınlanacak olan Fazlası Zarar yarışmasına nasıl başvurulur, merak edenler için bu yazımız tam bir kılavuz mahiyetinde. İşte Fazlası Zarar yarışması nasıl başvurulur kılavuzu…

Trt1 Fazlası Zarar Yarışma Formatı

Doğumdan sonra bir süre televizyonlardan uzak kalan Ezgi Serter yeni bir yarışma ile ekranlara geliyor. 5 yarışmacının katılacağı programda en tutumlu benim diyen yarışmacılar evini diğer yarışmacılara açacak. Hafta içi 5 gün devam edecek olan yarışmada ihtiyaç fazlası alışveriş yapmayan, en tutumlu yarışmacı büyük ödül olan 10.000 TL’nin sahibi olacak. Tabi bu öle kolay değil..

Yarışmacılar rakiplerinin evlerini didik didik edip gereksiz, ihtiyaç fazlası ve israf olarak görülen eşyaları bulup ortaya çıkaracaklar. Mutfak ihtiyaçları, çocuk ihtiyaçları, şahsi ihtiyaçlar, ev eşyaları ve dahası yarışma boyunca ince bir süzgeçten geçecek. İsraf olarak kabul edilen tüm eşyalar sahibine eksi puan kazandıracak. Ve hafta sonunda en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak.

Fazlası Zarar yarışması ülkemizdeki diğer yarışmalara baktığımızda farklı bir formata sahip. Belki de alışık olmadığımız bir yarışma şekli ama yurtdışında bu tarz yarışmalar uzun yıllardır ekranlarda gösteriliyor. Yurtdışı formatları ciddi izleyici kitlesine de sahip. Tabi bu durum bizde nasıl olur onu zaman gösterecek. Gelelim yarışmaya katılmak isteyenler ne yapacak?

Fazlası Zarar Yarışması Nasıl Başvurulur?

Başvuru yapmak için 2 seçeneğiniz var. Birinci tercih yarışmanın resmi internet adresindeki başvuru formunu doldurmak. İkinci tercih ise yine yarışmanın resmi whatsup hattı üzerinden başvurunuzu iletmek. Fazlası Zarar yarışması whatsup numarası  0530 258 50 80. Resmi internet sitesi se fazlasizarar . com Peki yarışmaya katılmak isteyenler ne yapacak?

Başvuru Formu ile

Yarışmanın resmi internet adresi üzerinden siteye giriş yaptıktan sonra Başvuru Formu yazan butona tıklayın. Karşımıza çıkan başvuru formu 2 kısımdan oluşmakta. Birinci kısımda bizim kişisel bilgilerimiz ile ilgili soruları var. İkinci kısım da ise yarışma formatı gereği harcama alışkanlıkları gibi bir takım sorular mavcut. En çok neye para harcarsın, kaç çift ayakkabın var, ailede müsrif olan kim gibi sorular mevcut.

Formun birinci kısmı 10 sorudan oluşuyor. İkinci kısım ise 11 bilgi sizden isteniyor. Bunlardan sonuncusu ise ailecek evde çekilmiş fotoğraflar. Tüm alanları eksiksiz doldurduktan sonra formu Gönder butonuna basıp başvuruyu sonlandırıyoruz. Eğer başvurunuz olumlu bulunursa formda verdiğiniz iletişim bilgilerinden size dönüş yapılacak. Whatsup üzerinden başvuru yapmak isteyenler ise şunları yapacak.

Whatsup Üzerinden Başvuru

Whatsup üzerinden 0530 258 50 80 nolu hatta mesaj bıraktığınızda size şöyle bir mesaj geliyor. “Fazlası Zarar programına başvurmak için kısaca kendinizden bahsettiğiniz bir video göndermeniz yeterlidir. Video içerisinde ad-soyad, yaşadığınız şehir, programa neden katılmak istediğiniz gibi önemli detaylardan bahsetmeniz gerekmektedir. Evinizden birkaç kare fotoğraf paylaşarak başvuru sürecini hızlandırabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapacağız.”

Mesajda da açıkça belirtildiği gibi kısa bir video ile mesajda belirtilen hususlardan bahsetmeniz yeterli. Ayrıca evinizden de ailenizin de olduğu fotoğraflar paylaşmanız gerekiyor. Bu sizin başvurunuzun olumlu karşılanması için önemli bir nokta.

Etiketler: Fazlası Zarar başvuru formu Fazlası Zarar iletişim bilgileri Fazlası Zarar nasıl başvurulur


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL