Turabi Ve Adem Diskalifiye Mi Olacak? Ceza Alacaklar Mı?

Survivor 2018’de yine tansiyonun çok yükseldiği bir dokunulmazlık oyunu yaşandı. Yarışmanın iki önemli ismi Turabi ve Adem’in olay yaratan kavgası herkesi şaşırttı. Acun Ilıcalı’nın müdahalesiyle son bulan kavga sonunda Turabi ve Adem diskalifiye mi olacak? Ceza alacaklar mı?

Bu akşam gerçekleşen dokunulmazlık oyunu sırasında Adem ve Turabi arasında eşi benzeri görülmemiş bir tartışma yaşandı. Dikkat, denge ve yetenek isteyen parkurda bazı yarışmacılar başarısız olunca takım arkadaşları tarafından sert bir şekilde uyarıldı. Bu da beraberinde tartışma ve kavga getirdi. Aslında tartışmalar tüm takımlar içinde yaşandı fakat ünlüler takımında Adem ve Turabi arasında yaşanan tartışma da tansiyon çok yükseldi. Ve ikili kavganın eşiğine geldi.

Adem, takım arkadaşlarının başarısızlığına dayanamadı ve “yapmanız gereken sadece dönmek”sözleriyle telkinler verince Turabi sinirlendi ve ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Bunun üzerine Adem daha çok sinirlendi ve Turabi’ye sesini yükseltti. ikili arasındaki tartışma giderek daha büyüdü ve ikili burun buruna gelince araya Ümit ve Merve girdi. İkili arasındaki kavga daha hararetlenince devreye Acun Ilıcalı girmek zorunda kaldı. Ve daha önce hiç görmediğimiz bir tavırla ikiliyi uyardı. İkisini de daha fazla uzattıkları takdirde oyun alanından atacağını söyledi.

Survivor’da kavgalar ve tartışmalar her zaman yaşanıyor. Fakat bu sefer durum farklı çünkü Adem ve Turabi daha önce Yunanistan karşılaşmasında yine tartışmıştı ve Acun Ilıcalı tekrarlanması durumunda diskalifiye olacaklarını söylemişti. Şimdi herkesin merak ettiği konu Turabi ve Adem diskalifiye mi olacak? Ceza alacaklar mı?

Özellikle Turabi geçtiğimiz günlerde Anıl ile büyük bir kavga yaşamış ve Acun Ilıcalı tarafından sert bir dille uyarılmıştı. Turabi ve Adem için tehlike çanları çalıyor.  Fakat iki yarışmacı da diskalifiye olmayacak. Finale çok az bir süre kala bu kadar emek vermişken Acun ılıcalı iki yarışmacının kaderiyle oynamayacaktır.

Kavga sırasında tansiyonu yükselten kişinin Turabi olduğu savunuluyor. Sizce Adem Turabi kavgasında kim haklı?