Turabi Ve Mustafa Kemal Neden Kavga Etti? Kim Haklı?

Turabi Ve Mustafa Kemal Neden Kavga Etti? Kim Haklı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de sular bir türlü durulmuyor. Kavgalar tartışmalar bitmek bilmiyor. Son günlere damgasını vuran bir tartışma da Turabi ve Mustafa Kemal arasında yaşandı. Peki Mustafa Kemal ve Turabi neden kavga etti? Kim haklı?

18 mayıs cuma oynanan ödül oyunu sırasında Mustafa Kemal Nagihan’a laf atmış ve ikili arasında sert bir tartışma yaşanmıştı. Nagihan Mustafa Kemal’i kendisiyle dalga geçtiğini iddia ederek öfkeden deliye döndü. İkili arasındaki gerilim Ümit Karan’ın da dahil olmasıyla hat safhaya çıktı. Nagihan-Mustafa Kemal ve Ümit Karan arasında yaşanan tartışmada Turabi Nagihan’a karşı verilen tepkileri yanlış buldu ve takım arkadaşlarını uyardı.

Oyundan sonra Alp Kırşan’ın yarışmacılardan oyun hakkında düşüncelerini aldığı sırada Turabi söz hakkı isteyerek takımı adında ve kendi adına Nagihan’dan özür diledi. Bu sırada Nagihan göz yaşlarına hakim olamadı ve ağlamaya başladı.

Konu burada kapanmadı. Oyun alanından ayrılırken Mustafa Kemal ve Turabi arasında olayın yankıları devam etti. Turabi, Mustafa Kemal’in Naghina’dan özür dilemesi gerektiğini dile getirdi. Fakat Mustafa Kemal ısrarla haklı olduğunu ve özür dilemeyeceğini söyledi. Aralarındaki sürtüşme ertesi gün oyun alanında da devam etti. Turabi, Acun Ilıcalı’ya Mustafa Kemal’i şikayet etti. Mustafa Kemal’in kendisini tehdit ettiğini dile getirdi. Fakat Acun, Turabi’ye inanmadı. Turabi yemin etmesine rağmen Acun, anlattıkları komik buldu ve onu yerine gönderdi.

Survivor 2018 20 mayıs dokunulmazlık oyunu sırasında hiç bir tartışma yaşanmaması artık izleyenleri şaşırttı.

Sizce Turabi ve Mustafa Kemal arasındaki kavgada haklı olan taraf kim? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: survivor turabi ve mustafa kemal neden kavga etti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL