Turabi Yarışmaya Devam Edebilecek Mi? Sağlık Durumu Nasıl?

Yazar: Emre Survivor 2018

8 haziran cuma akşamı oynanan ödül oyunu sırasında Turabi ciddi bir sakatlık yaşadı. Yerde dakikalarca acı çeken Turabi doktorun müdahalesiyle ambulansla hastaneye kaldırıldı. Turabi’nin sağlık durumu nasıl yarışmaya devam edebilecek mi?

Anıl ile çıktıkları karşılama sırasında engele ayağı takılan Turabi sert bir şekilde yere yığıldı. Bir süre yerde hareketsiz kalan Turabi acı içinde kıvranmaya başladı. Önce diğer yarışmacı arkadaşlarının müdahalesi sonrasında ise doktorun müdahalesi sonucunda ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Turabi’nin sedyesini ise kavgalı olduğu iki isim taşıdı. Adem ve Hakan’ın bu hareketi izleyen herkesin takdirini topladı. Survivor her ne kadar ciddi bir yarışma platformu olsa da yarışmacıların sağlığı her şeyden daha önemli. Bu noktada diğer bütün yarışmacılar çok hassas ve anlayışlı davranıyor.

Turabi’nin sağlık durumu hakkında bir açıklama henüz gelmedi. Fakat yarışmaya devam etmesini engelleyecek ciddi bir sakatlığı olduğunu düşünmüyoruz. Finale kısa bir süre kala Turabi yarışlarda performans gösteremese bile yarışmada yer alacaktır.

8 haziran gerçekleşen yarışma sırasında parkurda Turabi dışında Mutafa Kemal ve Adem de düştü. Fakat onlar ciddi bir sakatlık geçirmedi. Ne yazık ki Turabi’nin sakatlığı oldukça ciddi. Kendisine bütün yarışmacılar geçmiş olsun dileklerini iletti.

Anıl ile çıktığı karşılaşmada sakatlanmasına rağmen parkurun sonuna gelen Turabi atışlarda daha fazla dayanamadı ve devam edemeyeceğini söyledi. Buna Rağmen takım arkadaşları Anıl’a devam etmesini söyledi. Ve Anıl arkadaşlarının direktifleriyle yarışa devam etti. Bu durum da diğer takımın tepkisine yol açtı.

Etiketler: survivor turabi sakatlandı turabi neden sakatlandı turabi survivora devam edebilecek mi turabinin sağlık durumu nasıl


Yorum yaz