Türk Ünlülerin Kullandığı Makyaj Malzemeleri – Ünlüler Bunları Kullanıyor!

Türk Ünlülerin Kullandığı Makyaj Malzemeleri – Ünlüler Bunları Kullanıyor!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Güzel ve bakımlı görünmek isteyen kadınların her zaman favori makyaj ürünleri bulunmaktadır. Birçok kadın makyaj malzemeleri ve bakım ürünleri en az pırlantalar kadar değerlidir. Bu nedenle güzel bir makyajı hayatın her anında birçok kadının yüzünde görebiliriz. Ünlü isimler de bunlardan bir tanesi. Ünlülerin kırmızı halılarda ve normal hayatlarda kullandığı makyaj malzemeleri sayesinde her daim mükemmel görünmeyi başarırlar. Peki siz de Türk ünlülerin kullandığı makyaj malzemeleri konusunu merak ediyor musunuz? Sizler için bu konuyu detaylı bir şekilde araştırdık. İşte Türk ünlülerin kullandığı makyaj malzemeleri:

 

1-    Siren Ertan

Her daim güzel ve bakımlı görünen Siren Ertan, cemiyet hayatının vazgeçilmez ve ışıl ışıl isimlerinden biri. Göz alıcı görüntüsüyle herkesi kendine hayran bırakan Siren Ertan’ın kullandığı makyaj malzemeleri de bir hayli kaliteli. Siren Ertan marka olarak genellikle La Mer, La Prairie ve Sisley markalarını tercih ediyor. Siren Ertan iddialı makyajını bu markanın kozmetik ürünlerine borçlu. Nemlendirici olarak ise Clarins markasını tercih ettiğini açıklıyor.

 

2-    Nebahat Çehre

Nebahat Çehre hem Yeşilçam’ın hem de günümüz Türk sinemasının tartışmasız bir şekilde en güzel kadınlarından biri. Nebahat Çehre, yaşı olmasına rağmen bozulmamış güzelliğini kullandığı kaliteli kozmetik ürünlerine ve sağlıklı beslenmesine borçlu olduğunu söylüyor. Nebahat Çehre nemlendirici olarak Darphin markasını tercih ederken hava şartları sertleştiğinde tercihini Neutrogena markasına kaydırdığını söylüyor.

 

3-    Feryal Gülman

Türk ünlülerin kullandığı makyaj malzemeleri

Ünlü güzel Feryal Gülman özellikle cilt temizliğine oldukça önem veren isimlerden biri. Feryal Gülman güzelliğini cildini düzenli olarak temizlemesine borçlu olduğunu söylüyor ve her ne olursa olsun akşamları makyajını silmeden asla uyumuyor. Feryal Gülman nemlendirici ve göz altı kremi olarak La Mer markasını tercih ediyor. Ünlü güzel vücudu için ise Hermes markasının ürünlerini tercih ediyor.

 

4-    Özge Özpirinçci

Türk ünlülerin kullandığı makyaj malzemeleri

Özge Özpirinçci ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz genç ve yetenekli isimlerden birisi. Özge özpirinçci cildi için Blistex markasının ürünlerini kullandığını ifade ediyor. Ayrıca kıvır kıvır saçlarıyla dikkat çeken Özpirinçci, saçları için John Frieda markasının kıvırcık saçlar için özel olarak üretilmiş ürünlerini tercih ettiğini söylüyor.

 

5-    Yasemin Özilhan

Türk ünlülerin kullandığı makyaj malzemeleri

Doktorlar dizisinden tanıdığımız ve cemiyet hayatının bir diğer ünlü isimlerinden biri olan Yasemin Özilhan da pürüzsüz cildi ve güzelliği ile dikkat çekiyor. Yasemin Özilhan kozmetik markası olarak genellikle Shiseido markasını tercih ettiğini ifade ediyor.

 

Etiketler: türk ünlülerin kullandığı makyaj malzemeleri ünlülerin makyaj malzemeleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL