Tutunamayanlar 14. Yeni Bölüm Ne Zaman? Tutunamayanlar Bitti mi

Tutunamayanlar 14. Yeni Bölüm Ne Zaman? Tutunamayanlar Bitti mi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tutunamayanlar Yeni Bölüm Ne Zaman Tutunamayanlar Bitti mi? Tutunamayanlar İsim mi Değiştirdi? Sorularını duyar gibiyiz. Evet yeni ismi Tutunamayanlar Çevrimiçi Oldu.

Trt’nin gülmeye en çok ihtiyacımız olan bu zamanlarda hepimizi güldürmeyi başaran absürt komedi dizisi Tutunamayanlar’da yeni bir dönem başlıyor. Başrollerinde Doğu Demirkol, Zafer Algöz, Asuman Dabak ve Bora Akkaş gibi oyuncuların yer aldığı Tutunamayanlar’ın yönetmen koltuğunda ise Murat Zaloğlu ve Osman Nail Doğan oturuyor.

14 Nisan Salı akşamı yayınlanan 13.bölümüyle Tutunamayanlar stokunu tüketmiş oldu. Tututamayanlar artık, Tutunamayanlar Çevrimiçi. Yeni tekniklerle uzaktan çekilecek bölümleriyle en kısa zamanda ekranlara gelecek olan Tutunamayanlar ayrıca isim değiştirerek, Tutunamayanlar Çevrimiçi oldu.

Dizinin çekimlerine robot kameralarla devam edilecek. Dizinin yönetmenleri ise İstanbul ve Yozgat’daki evlerinden robot kameralar aracılığı ile çekimleri izleyip internet üzerinden diziyi yönetecekler. Ayrıca dizi oyuncularının evlerine yapım şirketi tarafından ışık, ses ve kamera ekipmanları gönderildi.

Oyuncular evlerinde ve mahallelerinde çektikleri görüntüleri yapım şirketine gönderecek.
Senaryosu da değiştirilerek yeni duruma uygun hale getirilen Tutunamayanlar Çevrimiçi, böylelikle profesyonel ekipmanlarla uzaktan dizi çekimlerini hayata geçirmiş oldu.

Bir çok dizide bu ve bunun gibi değişikliğe gidilmesini siz nasıl buluyorsunuz? Diziler bu şekilde çekime devam etmeli mi yoksa virüs ortadan kalkana kadar yine birçok dizide olduğu gibi ara mı vermeli?

Etiketler: Tutunamayanlar 14. Bolum ne zaman yayinlanacak Tutunamayanlar 14.bölüm neden yok Tutunamayanlar yeni bölüm ne zaman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL