Tutunamayanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Tutunamayanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Trt1’in yeni dizisi Tutunamayanlar dizisi absürt komedi türünde ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Tanıtımlatı yayınlanan dizi kısa sürede büyük beğeni topladı. Salı günleri ekranlara gelecek olan Tutunamayanlar  dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri kimdir, işte Tutunamayanlar dizisi oyuncuları?

Tutunamayanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Senaryosunu Mustafa Karataş ve Osman Nail Doğan’ın yazdığı ve yönetmenliğini Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu’nun yaptığı tutunumayanlar dizisi muhteğem kadrosu ve ilginç hikayesi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizise Tarık ve İrem’in başındna geçen olayları izleyeceğiz. Tarık hayatı boyunca hiç çalışmamıştır. Annesinin ısrarlarına dayanamaz ve iş bulmak için kolları sıvar. Bir iş görüşmesinde İrem ile tanışıt ve ona aşık olur.

Bu tanışma Tarık’ın tüm hayatını etkiler. Tarık İrem’i etkilemek için iyi bir iş bulup zengin olmaya karar verir. Tabi bunun için bir iş fikri olmalıdır.İlham perisi İlham’dan aldığı iş fikirlerini uygulamaya çalışan Tarık, ortaya komik olayların çıkmasına neden olur. Trt1’in yeni dizisi Tutunamayanların kadrosunda kimler var ve hangi karakterleri canlandırıyorlar?

Tutunamayanlar Tarık (Doğu Demirkol) Kimdir?

Hayatı boyunca hiç çalışmamış olan Tarık annesinin ısrarlarına dayanamayarak iş aramaya karar verir. Yine bir iş görüşmesinde tanıştığı İrem’e aşık olan Tarık, İrem’i etkilemenin yolunun zengin ve başarılı olmaktan geçtiğini düşünüp kendi işini kurma girişimlerinde bulunur. Bu iş girişimlerinde İlham Perisi İlhan’ın yardımını alacaktır.

Tutunamayanlar İrem (Ece Çemişoğlu) Kimdir?

Zengin bir ailede dünyaya gelen İrem, babasının her şeyi kaybetmesiyle sıfırdan bir hayat kurmak için çabalar. Babasının kötü şöhreti yüzünden bir türlü iş bulamayan İrem’in hayatı yine böyle bir iş görüşmesinde tanıştığı Tarık’la beraber değişir. Tarık sayesinde bir iş ve kalacak bir yer bulan İrem Tarık’ın yaşadığı mahalleye taşınır ve mahallenin kitap kafesinde çalışmaya başlar.

Tutunamayanlar İlhan (Zafer Algöz)

On iki bin yaşındaki İlhan vizyonsuz bir ilham perisidir. Yıllarca Anadolu’da kala kala asimile olan İlhan’ın tüm davranışları ve görüntüsü tipik bir Orta Anadoluluya dönüşmüştür. Sürekli çekirdek yiyen, Orta Anadolu şivesiyle konuşan İlhan, Tarık’a başarılı olacağına inandığı iş girişimi fikirleri verecektir ve geçmişe gitme yeteneğini bu uğurda kullanacaktır.

Cemile (Asuman Dabak)

Tarık ve Ayşe’nin annesi Cemile’nin evlatlarının mürüvvetini görmekten başka gayesi yoktur. Fakat çocuklarına uygun birer kısmet bulamamaktadır. Tarık’ın İrem’e olan ilgisini fark eden Cemile, İrem’i oğluna layık görmez ve aralarını bozmak için elinden geleni yapar.

Ayşe (Yeliz Kuvancı)

Tarık’ın ablası Ayşe, psikoloji bölümü bitirmiş ancak yüksek lisansını yapamamıştır. En büyük hayali bir gün klinik psikolog olmakken mahallede yaşayan zengin iş kadını Belgin’in çocuğuna bakıcılık yapmak zorunda kalmıştır.

Hicabi (Şinasi Yurtsever)

50 yaşlarında bir profesör olan Hicabi Cihangir, mahallede kurulan 3 katlı bir apartman üniversitesi olan Özel Cihangir Üniversitesi’nin sahibi ve rektörüdür. Üniversiteyi para kazanmak için kurmuş olan Hicabi üniversitesini kar eden bir kurum haline getirmek için çaba gösterecektir.

Belgin (Hande Katipoğlu)

Eski bir ünlü ve magazin figürü olan Belgin mahallede büyük bir malikanede kardeşi Yağız ve oğlu Barkın’la yaşamaktadır. Oğlu Barkın’ın bakıcılığını Ayşe yapmaktadır. Tek tutkusu yeniden gündeme gelmek olan kendini gündeme getireceğini inandığı girişimler için Tarık’a destek olacaktır.

Yağız (Bora Akkaş)

Ablası Belgin’le birlikte yaşayan Yağız, çocukluğunda Tarık ve diğerlerinin kendini dışlaması nedeniyle mahalleliye fakirler gibi yaşadığını göstermeye çalışan bir gençtir. Tarık’ın gözüne girmekte zaten başarısız olan Yağız’ın İrem’e karşı hissetmeye başladığı aşk Tarık’ın kendisinden daha da uzaklaşmasına neden olur

Şair Lütfü (Barış Yıldız)

Büyük bir şair olmak isteyen Lütfü’nün bugüne kadar yazdığı tüm şiirleri bastırdığı şiir kitabı hiç satmamıştır. Annesinin memleketten yolladığı erzaklar ve harçlıklarla geçinen Lütfü, Tarık’a iş kurma girişimlerinde destek olurken ve kendi şiirleri için de ilham arar.

Hikmet (Uğur Serhan)

Mahalledeki kitap kafenin sahibi Hikmet, hırsları ve para kazanma derdi olmayan, babacan biridir. Nurdagül’le mutlu bir evliliği olan Hikmet’in bir türlü çocuğu olmamaktadır.

Nurdagül (Dilek Çelebi)

Hikmet’le evli olan Nurdagül, Cemile’nin en yakın arkadaşı ve mahallenin ayaklı gazetesidir. Mahallede olan biten her şeyden ilk Nurdagül’ün haberi olur. Bir türlü çocuğu olmayan Nurdagül Cemile’nin tüm ikazlarına rağmen şifacı şifacı dolaşarak bu derdine bir derman arayacaktır.

Eylem (Dilhan Naz Özgülüş)

Eylem, güçlü, kimseye minnet duymayan, haksızlığa gelemeyen biridir. Yetimhanede büyümüştür. Tek başına yaşamaya alışkın olan Eylem elinde olmayan sebeplerden dolayı yeni iş arkadaşı İrem’le ev arkadaşı olur. Tarık ve İrem’in birbirine olan ilgisini fark eden Eylem, her iki tarafın da bu konuda sırdaşı olacaktır.

Etiketler: Tutunamayanlar Dizisi kim kimdir Tutunamayanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Tutunamayanlar Dizisi Oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL