TV8 Gel Yazın Konuşalım Sunucuları Kimdir? Seray Sever, Hakan Hatipoğlu!

Tv8 ekranlarında 2019 yaz sezonu için yeni bir program ekranlara geliyor. Seray Sever ve Hakan Hatipoğlu’nun sunumu ile ekranlara gelecek olan Gel Yazın Konuşalım programı 4 temmuz Perşembe günü yayın hayatına başladı. Peki çiçeği burnunda programın sunucuları kimler, Gel Yazın Konuşalım Sunucuları Seray Sever, Hakan Hatipoğlu kimdir?

Bir süredir ekranlarda gözükmeyen Seray Sever yeniden dönüş yaptı. Çocuğu olduktan sonra bir süre ortalarda gözükmeyen Hakan Hatipoğlu da TV8’de ekranlarda olacak. Hafta içi hergün canlı yayınla TV8 ekranlarında olan ünlü sunucular yeni programda bir çok konuyu gündeme taşıyacaklar.

Gel Yazın Konuşalım’da ilginç olaylar, estetik moda, spor, ilişki, ünlülerin hayatları, sokaktaki yaşama kadar pek çok konu konuşulacak. Sunucular Seray Sever, Hakan Hatipoğlu ve konukları yorumları ile gündeme dair her konuyu tartışacaklar. Peki Gel Yazın Konuşalım sunucuları kimdir?

Gel Yazın Konuşalım Seray Sever Kimdir?

1973 İstanbul doğumludur. 2018 yılında Eray Sünbül ile hayatını birleştirmiştir. Boğaziçi Üniversitesi ekonomi bölümü mezunudur. 2006 yılında 5 şarkılık bir albüm çıkardı ve bu albümdeki iki şarkıya da video klip çekti. Şarkıcılığı ile gündeme gelen ünlü sunucu sonrasında ise dizi, tv programları, sinema ve reklamlarda rol almaya başladı.

Yapımcı yönü ile de çok konuşuldu. 2008 yılında Zodyak Prodüksiyon’u kurdu. Aynı zamanda Tekin Acar Kozmetik ortaklığı ile dünyaca ünlü marka olan Kiehl’s i Türkiye’ye getirdi. Seray Sever, oyuncu, şarkıcı, yapımcı ve iş kadını olarak karşımıza çıkıyor.

Gel Yazın Konuşalım Hakan Hatipoğlu Kimdir?

Hatipoğlu Acun’un yapımcısı ve sunucu olduğu Var mısın Yok musun isimli yarışma programı ile gündeme gelmişti. Programdaki tavırlarıyla Acun’un dikkatini çekti ve Acun yanında çalışması için Hakan Hatipoğlu’nu yanına aldı. 1979 Çanakkale doğumludur. 183 cm boyundadır. Var mısın Yok musun isimli yarışmadan tanıştığı Gizem Akın ile 2011 yılında evlenmiştir.

Lila isminde bir kızı vardır. 2010 yılında Behzat Ç. İsimli dizide rol aldı. Sonrasında ise Survivor’da yarıştı ve bu yarışma ile hayran kitlesini arttırdı.